10 tipů na vánoční dárky, které v běžném obchodě nekoupíte

Nebojte se, jsme tu od toho, abychom vám pomohli.

U všech těchto věcí máte garantováno dodání do Vánoc. A co navíc, jako fanoušci JenProMuze.cz máte speciální slevu! Pro 10 procent z ceny dolů stačí napsat sledový kód: JPM10


10. - Cestovní deník se stíracími mapami
Cestujete hodně? Pak musíte mít tuhle věc. V balení najdete diář se 64 stranami pro podrobné plánování cesty i zapsání si všech těch eskapád, co jste zažili (hodně jich začíná pitím, alkoholu, že jo?). V deskách je i 8 stíracích map různých světových regionů, místo pro uložení letenky, jízdenek nebo pohledů z cest. Prostě všechno, co je s cestou spojené, můžete mít v jedněch deskách.

KOUPIT ZDE

09. - Sada na výrobu chilli omáčky
Správný muž je milovníkem pálivého jídla a omáček. Ještě správnější muž si dokáže takovou chilli omáčku vyrobit doma. A tahle fikanost vám to usnadní. Z jedné sady vytvoříte dva druhy omáček a celkově vznikne 6 plných sklenic. Příprava trvá 3 hodiny a omáčka vám pak vydrží jeden rok. A stojí za to!

KOUPIT ZDE

08. - Čokoláda na tělo
Ano, je to přesně tak dobré, jak to zní. Když dáte tenhle dárek své manželce/přítelkyni/milence (zásadně neodsuzujeme), tak z toho budete mít požitek i vy. Součástí balení čokolády z jakostních surovin je i speciální natírací štěteček, aby to natírání nebyl jeden velký bordel.

KOUPIT ZDE

07. - Sladká podprsenka
Tohle je prostě klasika, která se neomrzí. Dáte přítelkyni podprsenku a pak jí postupně ujídáte, až... No, víte co. Nezbude nic. Můžete ji darovat i se sladkými kalhotkami ať je to velmi vkusný komplet. A dvakrát víc zábavy.

KOUPIT ZDE

06. - Držák mobilu na kolo
Pokud jste se někdy zkoušeli dívat na GPS na mobilu, zatímco jste někam jeli na kole, určitě jste poznali, jak je to nepraktické a nebezpečné. Při takovém koukání do mobilu za jízdy můžete velmi snadno skončit rypákem v hlíně. Tohle je řešení. Lze nastavit horizontálně i vertikálně, je z kvalitního materiálu a jen si na tom mobilu proboha nepouštějte při jízdě filmy. To byste stejně mohli skončit rypákem v hlíně.

KOUPIT ZDE

Pokračujte na další stránku!


PR článekU všech těchto věcí máte garantováno dodání do Vánoc. A co navíc, jako fanoušci JenProMuze.cz máte speciální slevu! Pro 10 procent z ceny dolů stačí napsat sledový kód: JPM10


05. - Hrnek ve tvaru objektivu
Ideální způsob, jak vytrollit člena rodiny, který chce nějaký drahý objektiv k foťáku, ale nemáte na něj peníze. Odnímatelný kryt v této dokonalé imitaci lze používat jako misku.

KOUPIT ZDE

04. - Mašle na ženu
Není ideálnějšího oblečení pro ženu, není-liž pravda? Mašle pro ženu se sice moc nehodí do veřejnosti nebo do zimy, ale na takové to domácí chození lepší dárek nenajdete. Výrobce uvádí, že výrobek "drží, kde má". Haleluja!

KOUPIT ZDE

03. - Ptačí stojánek na šperky
Všude možně po bytě se určitě válí šperky vaší partnerky, neustále si na to stěžujete, ale stejně není schopná si je nějak zorganizovat a uklidit? Ideální dárek, přátelé, je tady! Všechno bude mít na jednom místě, přehledně a navíc to vypadá ozdobně a designovaně.

KOUPIT ZDE

02. - Mobilní projektor
Tohle je ovšem hodně dobrá vymachrovanost. S tímhle mobilním projektorem, který je kompatibilní se všemi typy chytrých telefonů, můžete zvětšovat fotografie a videa ze svého telefonu až osmkrát. Prostě s ním vytvoříte senzační domácí kino za děsně málo peněz. Jelikož je vytvořen z kartonu, velmi snadno se kamkoli přenáší.

KOUPIT ZDE

01. - Panáky z lebky
Normální skleněné panáky má doma každý, ale pokud chcete svou domácnost nebo domácnost kamarádů a rodiny hodně vyšperkovat, musíte jim dát tohle. Panáky z lebky jsou vyrobeny z kvalitního skla, dobře se drží a vypadají prostě skvostně.

KOUPIT ZDE

PR článek

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17362
8228