Tahle fitnesska z Bulharska není vůbec k zahození

V tomhle příběhu najdete vše. Libový kozi, super zadnici, trochu lesbického softporna a pak obří zklamání na závěr.

Není to tak dlouho, co jsme objevili slovenskou cyklistku Javorčekovou, která je má větší než pneumatiky u kol, ale přesto jsou natolik pevné, že když do nich lehce plácnete v úterý, tak ve středu už se klepat nebudou. To vám slibujeme!

Lucia Javorčeková

No a my jsme se rozhodli, že se na Lucku podíváme znovu. Našli jsme, co jsme hledali a možná ještě více!

Díky naší zvědavosti jsme narazili na několik Lucčiných kámošek. Zvláště jedna nás jakože fakt zaujala a s Luckou se mají očividně hodně rády.

Yanita Yancheva

Jmenuje se Yanita Yancheva, což je celkem složité na psaní, takže jí budeme v našem příběhu říkat nějakým typicky českým jménem, třeba Božena.

Yanita Yancheva

Božka pochází z Bulharska, kam se rádi jezdíme levně ožrat a vyválet se u moře. Boženka ale narozdíl od nás není líné čuně, denně dře ve fitku a patří mezi uznávané osobnosti ze světa fitness.

Yanita Yancheva

Ve své domovské zemi se proslavila v nějaké přiblbé reality show, jejíž název jsme vám ani nechtěli hledat. Prostě nějací bulharští VyVolení.

Yanita Yancheva

Na svém Instagramu se Boženka snaží všechny inspirovat ke zdravému životnímu stylu a motivuje lidi, aby začali makat a vypadali jako ona.

Něco nám ale říká, že jí na Instagramu sledují hlavně lidi jako my, kteří slastně chrochtají nad každou její fotkou.

Yanita Yancheva

Ještě jsme pro vás zjistili, že Božka váží 52 kilo a měří 170 centimetrů, což nemá téměř žádnou vypovídající hodnotu, ale chtěli jsme prostě zamachrovat, jací jsme špioni.

Yanita Yancheva

Taky máte v kalhotách pěkně těsno? Tak to se brzy změní. 

Ani tento krásný příběh  nekončí happyendem. Božka má totiž frajera, u kterého se bojíme, že by si nás v klidu hodil na prsteníček a roztočil nás nad hlavou jako basketbalový míč.

Yanita Yancheva

Takže zase nic.

Ale aspoň tu máme nějakou tečku. Nevíme ale, jestli je funkční.

Dejte vědět.

.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9085
3434