Rosničku odkopl kluk kvůli Call of Duty, ona teď řádí na Only Fans a brzy bude nechutně bohatá

Chytrá holka!

Dnes bychom rádi poukázali na mexickou televizní rosničku a hvězdu sociálních sítích Yanet Garcia, kterou na Instagramu sleduje téměř 14 milionů lidí.

Yanet Garcia

Práce rosničky ji začala asi už trochu nudit a navíc jí došlo, že svým výstavním tělem, kvůli kterém tráví hodiny týdně v posilovně, by si mohla vydělávat mnohem větší peníze.

Yanet Garcia

Yanet tedy na Instagramu fanouškům oznámila, že si zakládá účet na velmi populární platformě OnlyFans, kde krásné ženy z celého světa přidávají sexy fotografie. 

Smutnou zprávou ale je, že za tyto snímky chtějí zaplatit nemalé částky.

Konkrétně Yanet chce za měsíční předplatné, díky kterému získáte zatím pouze 9 uzamčených fotografií, 20 dolarů, v přepočtu asi 429 korun.

Yanet Garcia

Vzhledem k tomu, že za tyhle peníze bychom mohli mít půlroční členství na nejmenované pornostránce a ještě by nám zbylo na pár plasťáků do druhé ruky, jsme se rozhodli, že Yanet bohužel nepodpoříme.

Mexičance to ale asi moc vadit nebude, protože video, na kterém oznamuje svůj přechod na výše zmíněnou platformu, už vidělo hodně přes milion lidí.

Když vezmeme v potaz, jaký má ale krásná Yanet zadeček a co dosud přidávala na Instagram, tak uznáváme, že její obsah by mohl být velmi zajímavý.

Yanet Garcia

Pokud nám tedy někdo bude chtít poslat její nahé fotky, budeme vděční.

Jo a na závěr se sluší říct, že Yanet se neproslavila jen jako sexy televizní rosnička, ale také coby holka, kterou odkopl její přítel, aby měl více času na Call of Duty. 

Ten chlapík se jmenuje Douglas Censor Martin a je to profesionální hráč videoher.

Chápete ho?

Yanet Garcia

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14293
1977