Zaujala nás vzájemná láska mezi OnlyFans kočkami Kafuu a XHolakys. Máme foto bez cenzury!

Sdílejte, než to smažou!

Tentokrát tuto větu nemyslíme ironicky. Jistě si pamatujete nedávnou kauzu ohledně uniklých fotek českých celebrit a influencerek. Zdá se, že tahle paráda nekončí! K nám se totiž dostaly naprosto boží fotky koček z OnlyFans, které si říkají XHolakys a Kafuu.

Holakys

První jmenovaná patří mezi úplně nejúspěšnější české „modelky“ ze zmíněné platformy, její kámoška Kafuu, autorka bizarního hitu Hafo, v minulosti chodila s Adamem Kajumimi, o němž jsme si ještě donedávna mysleli, že je gay.

XHolakys se na českém internetu proslavila také vítězným zápasem v Clash of the Stars proti pornoherečce Silvii Dellai, ale také svými psychickými problémy, kvůli kterým několikrát skončila léčebně.

Dámy si nic nedaly zadarmo.

Depky krásné influencerky ale nyní necháme stranou. Zaujaly nás totiž fotky, na kterých se krásná Valérie mazlí na posteli s Aničkou a vzájemně si projevují lásku.

Vzájemná láska mezi Kafuu a XHolakys

A pak že mezi influencerkami panuje nesmiřitelná rivalita! Nám přijde, že tyhle dvě kočky se smiřují docela rády a s chutí.

Následující fotky necháme bez komentáře, protože nemáme dostatek krve v mozku, holky se spolu ale skoro nahé tulí celkem často.

A tady máme jednu Kafuu ve vaně, nemáte zač.

Kafuu

Pokud máte další podobné perly, posílejte je na kozi@jpm.cz. Ty nejlepší kousky zveřejníme v dalším článku.

Vy se zatím můžete podívat do naší nadupané galerie. Stojí (to za to)!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20839
13282