Česko má další sexy MMA šťabajznu, co stojí za kukajdu. Navíc má drsný příběh

Kuk! Ale opatrně, její pěsti smrdí krchovem!

Na české MMA scéně se pohybuje několik fajn koček, které stojí minimálně za pár očíhnutí. Už dlouho jsme ale nenarazili na nějakou novou sexy zápasnici, která by nás zaujala.

To se ale celkem nedávno změnilo, když jsme se omylem proklikali (nikoliv na dětské porno) na instagramový profil Veroniky Zajícové.

Veronika Zajícová

Pohledná brunetka, která aktuálně zápasí v organizaci RFA a pyšní se profesionální bilancí 1:0, má nejenom velmi líbivý styl boje, ale také naprosto dokonalou figuru a moc ráda se ukazuje v plavkách, za což má pochopitelně od nás palec nahoru.

Veronika Zajícová
Veronika Zajícová

Opomenout nemůžeme také Veroničin drsný životní osud. Krásnou a sympatickou bojovnici totiž před časem srazilo auto, ona skončila v nemocnici s prasklou lebkou a zlomenným obratlem!

Doktoři odhadovali, že nikdy nebude chodit, ona se nakonec ale stala profesionální bojovnicí a loni dokázala vyhrát amatérské mistrovstí Evropy v MMA strikingu organizace Gamma.

„Už jak jsem vylezla z nemocnice, tak jsem měla ještě tři měsíce na krku límec a používala berle. Ale už jsem začala hned chodit do fitka. Později jsem začala chodit i na box,“ prozradila mladá kráska v iSport Fight podcastu s novinářem Ondřejem Němcem.

Veronika Zajícová

Veronika, která je mnohými považována za vycházející hvězdu ženského MMA, se znovu představí už 13. května na turnaji RFA v Havířově. My budeme její zápas pochopitelně bedlivě sledovat.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18100
10300