Máme tu další zápasnici, která střílí nahé fotky na OnlyFans a stojí minimálně za kukajdu

Ty nahé fotky bohužel nemáme, protože se nám zaprvé nechce utrácet peníze a zadruhé by nám to ti nahoře nedovolili.

I tak si ale stojíme za tím, že se vám kukajda vyplatí, chlapi.

Rádi bychom vám totiž představili další drsňačku, která si více než zápasením vydělává prodejem žhavých fotek na platformě OnlyFans.

Tou kočkou je Taylor Starling, která bojuje v organizaci BKFC, jež se specializuje na zápasy bez rukavic.

Taylor Starling

Taylor tvrdí, že jí prodávání nahých fotek kompletně změnilo život a vůbec jí nevadí, že je často pod palbou tvrdé kritiky od internetových mravokárců.

„Vždycky lidem říkám, že pokud mi nezaplatíte účty a nedáte mým dětem najíst, váš názor pro mě nic neznamená. Před OnlyFans jsem pracoval na plný úvazek a měla jsem dvě práce na částečný úvazek, kde jsem musela pracovat o víkendech a pak jsem se nějak snažila najít čas na trénink. Profil na OnlyFans nebyl něco, po čem bych nějak extra toužila, ale věděla jsem, že se chci stát lepší bojovnicí. Chtěla jsem být schopná naplno trénovat a věnovat se zápasům naplno, takže jsem si řekla: ‚Ty vole, já do toho půjdu,“ nechala se slyšet sexy ranařka.

Taylor Starling

S lidmi, co si kupují její fotky, si prý píše o životě.

„Někteří lidé si chtějí jen popovídat a říct ahoj a já se díky tomu můžu naplno věnovat zápasení. Jsou chvíle, kdy v noci ležím a říkám si, že tohle opravdu není to, čím bych si chtěla vydělávat peníze, ale bohužel lidé mají představu, že jakmile jste profesionální bojovník, jste nějaký bohatý milionář, ale tak to prostě není. K tomu se musíte dopracovat. Musíte si to zasloužit a tvrdě pracovat, ale nemůžete to udělat, pokud se tomu plně neoddáte,“ tvrdí Taylor.

Taylor Starling

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16123
15841