Vychutnejte si zadek Tamary Klusové, protože z Tamary Klusové vám toho jinak moc neukážeme

Tamara ukázala zadek a my dáváme palec nahoru.

Tamara Klusová obvykle nebývá předmětem našeho zájmu. Proč taky, že jo. Tamaro, jestli to čteš, tak nic ve zlém, není to nic osobního, ale nás prostě zajímají sexbomby, co veřejně vystavují kozi a tak.

Teď ale pozor, dneska uděláme výjimku! Tami, vesmírná múza hudebníka Tomáše Kluse, oslavila první máj mimořádně stylově. Až jsme snad na chvilku zatoužili mít ji doma, teda v kuchyni. Pochlubila se, jak tancuje u plotny od pasu dolů úplně nahá! (Nebo má zářez v půlkách.)

A teda jako musíme říct, že ZEZADU dobrý.

Zezadu dobrý, o tom žádná.

Už už jsme chtěli napsat, že to na Instagramu Tamary alespoň jednou nevypadá jako v říši snů medvídka pedobeara, pak jsme si ale z hecu přečetli popisek a zjistili, že i na fotku hanbatý zadnice dokázala autorka prázdné knihy za šest stovek vecpat alespoň jedno z dětí.

Pochlubila se, že autorkou fotografie je dcerka Josefína, což nás trochu děsí. Radši ani nechceme vědět, jak v hippie rodině Klusových vypadají nedělní obědy. 

Do galerie jsme vám pro potěšení hodili ještě dvě jediné další celkem pikantní fotky Tamary osekané od všeho přebytečného. Aspoň trochu tam koukají ty věci, co máme rádi.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2321
913