Tahle BJJ zápasnice, která má super kozi a ráda provokuje, je za nás hodně v pořádku

S radostí rozšiřujeme rubriku „drsné kočky, které by nám daly na kasu a ani by nám to moc nevadilo“.

Docela často upozorňujeme na sexy kočky ze světa MMA a jiných bojových sportů. Naší nejoblíbenější ranařkou je bezpochyby Američanka Paige VanZant, která ještě nedávno zářila v UFC, ale pak si nechala udělat silikonový kozi a teď místo zápasů v kleci řeší spíše svůj OnlyFans byznys.

To nám ale vůbec nevadí, protože díky tomu vznikají například takové poklady.

Paige VanZant

Nyní jsme se zakoukali do další americké bojovnice. Tentokrát jde o Stephanii Cline, která se kromě MMA věnuje také BJJ. Pro neználky: jde o brazilské jiu-jitsu, tedy takové to válení se v kimonech po sobě.

Stephanie má v současné době fialový pásek. Nejsme žádní velcí experti, ale odhadujeme, že to znamená zhruba to, že by nám tato usměvavá kráska nasadila armbar nebo triangle dříve, než bychom stihli říct „pívo, chlapi“.

Stephanie Cline

Kromě toho je Stephanie sakra kočka. Velmi ráda na Instagramu chlubí svým vypracovaným zadečkem a ukazuje také své super kozi v průsvitných šatech.

Stephanie Cline
Stephanie Cline

Nevíme jak vy, ale my bychom si velmi rádi se Stefčou dali někdy pár kol. Moc dlouho bychom se ale na žíněnce asi neohřáli, jestli tedy víte, jak to myslíme.

via GIPHY

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14121
5887