Kozi Sharon Stone! Je jí 61 a my nechápeme, ale je to fakt paráda

Co bychom to byli za strážce odkazu JPM, kdybychom vám neukázali kozi Sharon Stone?!

Šedesátka, to je zrádný věk, kdy se kategorie MILF pomalu začíná překlápět do kategorie babičky. Jsou ale výjimky, pro které to neplatí. Jednou z nich je herečka Sharon Stone.

V Základním instinktu Sharon řádila v roce 1992, což bude za chvíli už třicet let. Dneska je týhle kočce 61. Kdybychom vám řekli, že na titulce Vogue vystrkuje jednašedesátiletá paní kozi, asi byste se trochu zděsili, jenže Sharon právě ty kozi vystrčila a my panicky šmátráme po bryndáku a kapesníku. Tak vy sáhněte taky po bryndáku a jdeme na věc.

Začínáme zlehka. Fakt je to lehký!

Začneme zlehka. Nebo teda zlehka, my máme dost už při pohledu na Sharon, kterak roztahuje svoje nekonečně dlouhé nohy v síťovaných silonkách a roztahuje si košilku, ze které na nás už vykukují její dvě superpevné kamarádky. To je ale jenom začátek.

Teprve teď přijde šlupka. No jasný - kozi!!! Ukázala je a my jsme šokováni. Ta paní na fotce je má lepší než kterákoliv dvacítka. Nechápeme, ale užíváme.

Kozi!

Ono ve skutečnosti Sharon Stone a kozi ven není bůhvíjaká rarita, ale prostě chápete. 61! Vždyť to je poklad. Fakt sexy buchta, která nemá životnost dvacet, ale spíš čtyřicet let. No, jsme zvědavý, jak se Sharon se zubem času popere. Ale něco nám říká, že ji tu nemáme naposled!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4489
1618