Americká fitnesska s moravskou krví cvičí nahoře bez. Prý kvůli nespravedlnosti

Moc jí to nežereme, ale i tak!

Aby také ne, když americká fitness influencerka, která sice žije v Los Angeles, ale tvrdí o sobě, že má moravské kořeny, začala cvičit nahoře bez a ještě se u toho natáčí.

Dopředu musíme upozornit, že na videích nejsou vidět její kozi, ale i tak je to celkem fajn podívaná. Byli jsme tak hodní, že jsme video stopli ve chvíli, kdy to vypadá, že alespoň kousek kozi vykoukne, ale neměli jsme tolik štěstí. 

Věříme, že naším uměleckým talentem potěšíme alespoň všechny dolňáky.

Sarah Anne

No a teď to nejlepší. Sára, jejíž cvičící videa zhlédlo na TikToku už zhruba deset milionů lidí, tvrdí, že začala makat nahoře bez z toho důvodu, protože chce tímto způsobem upozorni na nerovnoprávnost žen.

Když je jednomu pohlaví dovoleno cvičit nahoře bez, druhému by to mělo být dovoleno také. Pointou je rovnoprávnost, pointou je tradiční mužské hnutí. Nepříliš dívek dělá shyby na hrazdě. Já je dělám a dělám je bez trička,“ pochlubila se kočka z Los Angeles.

Sarah Anne

No, upřímně, je to celkem blábol, ale pokud se dál bude svlékat a příště bude nahá třeba benchovat, tak nám je úplně jedno, z jakého důvodu to dělá.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9909
3696