MMA zápasnice Mašková zjistila, že si pánové nad jejími fotkami dělají dobře

My to nebyli, přísaháme!

Už jsme vás párkrát informovali o zápasnici Sandře Mašková alias české Paige VanZant, která neoficiálně sekla s MMA kariéru a svléká se teď za peníze. Potetovaná ranařka řádí nejenom na Instagramu, ale také na sociální síti Only Fans. Nedávno fanouškům třeba ukázala, jak namalovala hezký obraz.

Žádné velké umělecké dílo to nebylo, ale i tak jsme z toho měli dobrý pocit.

Sandra Mašková ráda provokuje.

Takhle zase Sandra dováděla v zasněženém lese.

Sandra Mašková

No a teď si česká zápasnice na sociální síti postěžovala, že od té doby, co sdílí pikantní snímky, tak jí píší samí onanisté. Sandra dokonce na svém Instagramu rozjela anketu, díky které zjistila, že více než 70 procent followerů si nad jejími fotkami tahá žížalu.

„Anketa mě překvapila, protože fotky, které postuju nejsou pornografického rázu, a přesto stačí mužům, aby podráždily jejich fantazii natolik, že je svedou k samohaně. Nepřekvapila mě, protože bylo tolik mužů, kteří se hlásili k tomu, že v žádném případě nejsou honiči,“ svěřila se Sandra, která nám poté vysvětlila, jak poznat „honiče“.

„Pokud honíš u fotek, jsi honič. Pokud nehoníš u fotek, ale honíš z představ, jsi latentní honič. Pokud jsi honil u fotek dřív, ale v současné době máš hodně sexu a honit nepotřebuješ, jsi honič: máš ho v sobě. Všechny varianty jsou ale v pořádku, kousek toho nechtěného honiče má v sobě každý,“ myslí si Mašková.

Do jaké skupiny se řadíte vy?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7744
5874