Bývalá UFC zápasnice se asi vrhla na trochu jinou kariéru a nám to vůbec nevadí

Abychom řekli pravdu, spíše z toho máme velkou radost.

Nevíme, jestli vám něco říká jméno Rachael Ostovich, tak jsme si řekli, že vám na úvod tuhle sexy kočku původem z Hawaie v krátkosti představíme.

Prsatice, která nám na některých fotkách trochu připomíná českou pornoherečku Drahomíru Jůzovou alias Lady Dee, zápasila ještě nedávno v prestižní zámořské organizaci UFC.

Rachael Ostovich

Příliš se jí zde ale nedařilo, po třech prohrách v řadě dostala před časem padáka a musela přemýšlet, co bude dál s její kariérou.

Nedávno tahle dobře živená bruneta v souboji bez rukavic porazila naši oblíbenkyni Paige VanZant, nyní se ale zdá, že se našla v trochu jiné branži.

Rachael Ostovich

Není tomu dlouho, co Ostovich nafotila sexy kalednář a rozjela i hanbatý merch. Poslední dobou ale jede na Instagramu snad ještě větší bomby, než výše zmíněná Paige. 

Rachael Ostovich

Nechybí sexy fotky v prádelku, ale třeba také lesbická muchlovačka s další velmi dobře vyvinutou kráskou.

Rachael Ostovich

Dobrou zprávou je, že Rachael tato „práce“ velmi naplňuje a můžeme se brzy dočkat možná ještě něčeho mnohem zajímavějšího.

„Opravdu miluji to, co teď dělám. Miluji, že mám svobodu být tak kreativní a jsem vděčná za úžasný tým, se kterým teď pracuji,“ nechala se slyšet bývalá UFC zápasnice, která má oproti Lady Dee hned několik výhod.

Rachael Ostovich

Tou první jsou pochopitelně prvotřídní kozi. 

Zmínit musíme ale také fakt, že zatímco od Lady Dee byste možná mohli chytit leda něco pohlavně přenosného, tak od téhle šťabajzny schytáte spíše pěknou nakládačku.

A to druhé je mnohem přijatelnější.

Rachael Ostovich


Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11763
7624