Na prsa této slečny by průměrný Čech šetřil patnáct let

Holek, jejichž snem je stát se živoucí barbie, je poslední roky jako hub po dešti. Absolutně ale netušíme, kdo přišel s myšlenkou, že barbie je chodící nestvůra, která by na kozi mohla servírovat hostinu pro větší rodinu.

Jednou z nich je Nicole z Floridy, která se ráda chlubí tím, že její prsa mají objem dva tisíce kubických centimetrů. Nemáme moc představivost, ale očividně to je fakt hodně. Deset procent jejího kompletně celého těla pak tvoří implantáty.

Plastic Nicol

Za to, že vypadá jako zlatý hřeb pojízdného panoptika lidských kuriozit, Nicole utratila 200 tisíc dolarů. To je v přepočtu na koruny přes pět a půl milionu. A my jsme byli dokonce tak šlechetní, že jsme spočítali, že průměrný Čech by na takovou parádu šetřil víc jak patnáct let.

Plastic Nicol

„Já prostě miluji svá prsa, svůj nový nos a nový zadek. Vždy jsem chtěla vypadat jako panenka Barbie. Žiju svůj život ve vysněném těle a jsem opravdu nadšená z toho, že příští rok si prsa ještě zvětším,“ říká pyšně Nicole.

Plastic Nicol

„Bývaly doby, kdy jsem nenáviděla, jak jsem vypadala. Nebylo to zábavné, cítila jsem se s plochým hrudníkem odstrčená. Teď se cítím mnohem silnější (logicky, hehe), lidé chtějí být jako já a říkají o mně, že jsem dokonalá. Muži si přejí, abych byla jejich přítelkyně a říkají mi: Kéž by moje přítelkyně měla prsa jako ty,“ dodává.

No, sto lidí, sto chutí...

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13853
6867