Dlouho tu nebyla zmínka o naší oblíbené MMA kočce Paige. Pokusíme se to napravit

Tohle jsme nemohli nechat jen tak.

Ne že bychom denně sledovali všechny profily známé americké MMA bojovnice Paige VanZant. Zhruba pětkrát do týdne se ale na její Instagram mrkneme, abychom o něco náhodou nepřišli.

Není tomu dlouho, co Paige třeba cvičila na pláži jógu a nám se na dálku zázračně naply gatě. Zmeškat takový moment bychom teda nechtěli, takže jsme pořád ve střehu a máme oči na stopkách.

Paige VanZant

V přidávání podobných bomb bývalá UFC zápasnice očividně nekončí. Její instagramový profil čím dál tím více připomíná spíše stránku s lehkým pornem, což nám samozřejmě vůbec nevadí.

Ranařka, která se velmi ráda chlubí svým super tělem také na Only Fans, se tentokrát nechala vyfotit, jak se cachtá v jakési fontánce a opět je to dosti solidní pokoukáníčko.

Paige VanZant

Je to taková paráda, že ani nejsme schopni vyhodnotit, zdali nám teče více slin při pohledu na Paige zezadu, kdy vynikne její bombastický zadeček, nebo když čučíme přímo na její silikonové kozi deroucí se z titěrných bikin.

Paige VanZant

Přijde nám zbytečné přidávat k těmto snímkům jakýkoliv komentář, takže je sem jenom dáme a vy si o tom myslete, co chcete.

Paige VanZant

Tečku bohužel zatím pořád nemáme, ale třeba brzy seženeme.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13471
3357