Chybělo málo a naše oblíbená MMA zápasnice natočila domácí porno

Podle našich kvalifikovaných odhadů chybělo zhruba 4,5 centimetru.

Co by to byl za týden, kdybychom vás detailně neinformovali o tom, co zrovna dělá naše nejoblíbenější MMA zápasnice Paige VanZant.

Od té doby, co tuhle americkou krásku vykopli z UFC, se zkoušela prosadit v boxu bez rukavic. Mnohem více jí ale jde svlékání, pózování a prodávání sexy fotek na OnlyFans.

Paige VanZant

Bohužel, ti bystří z vás si již stihli všimnou, že Paige je zadaná. Jejím nabíječem je Austin Vanderford, který se též věnuje MMA a aktuálně zápasí v prestižní americké organizaci Bellator.

Poslední týdny to ale vypadý, že Austina mnohem více než tréninky baví společné fotky s Paige. Upřímně řečeno se moc nedivíme. 

Paige VanZant

Kdybychom my měli na výběr mezi válením se po zpocených chlapech v gymu a saháním na její super silikonové kozi a plácatelnou prdelku, příliš dlouho bychom neotáleli.

Paige VanZant

Z posledních fotek, které si Paige sdílela na Instagramu (a díky tomu jsou zadarmo, pozn. red.) to vypadá, že se pár připravuje na svou první domácí „sex tape“.

Paige VanZant

I když... první... to jsme asi celkem naivní. Každopádně Austinovi mírně závidíme a jdeme si zase utřít slinu k mámě do ložnice.

Paige VanZant

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17093
2895