Nemějte nás za fašouny, ale Mussoliniho vnučka je prostě MILF jak poleno

Je hrdá na to, že její děda byl ten nejfašističtější fašista. Ale blondýny, co si nechají udělat obří kozi, holt občas nemají všech pět pohromadě.

Nemyslete si o nás, že jsme fašouni nebo tak něco, ale když vás tady máme informovat o MILFkách, tak vás prostě informujeme o MILFkách. A jednou z MILFek je i Alessandra Mussolini.

Chápete správně, jde o příbuznou diktátora Benita Mussoliniho, konkrétně o jeho vnučku. Jeden by si řekl, že bude normálně smýšlející člověk tuhle frajeřinku v rodokmenu zapírat, ale Alessandra ne. Ta je na dědečka dokonce pyšná a na ďábelském jménu si postavila kariéru!Tahle italská MILFka je nejen dobře vyvinutá a bohužel trochu podivně přifouknutá, ale taky hodně multifunkční. Začínala jako modelka či playmate a my vám tady přikládáme i její fotku z titulky Playboye, kde ukazuje bradavky.Už jste se pokochali? No dobrý, tak jedeme dál. Alessandra taky bývala hodně nadějnou herečkou. Zahrála si ve spoustě italských filmů a měla taky ambice dobýt Hollywood. Pod křídla si ji vzala tetička Sophie Loren, kdysi superkočka, později taky dost dobrá MILFka a dnes už docela strašidelná babička. BAF!


To jsme vás dostali, co? Teď ale zpátky k nazi-vnučce Alessandře. Kromě modelingu a filmu se věnovala taky hudbě, nazpívala dokonce i cédéčko, ale moc úspěšná nebyla, protože to cédéčko vyšlo jenom v Japonsku, což bude asi tím, že si Japonci s Mussolinim a Italama docela rozuměli.

No a pak se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Dneska už je Alessandra Mussolini nějakou dobou politička, dokonce členka italského parlamentu za stranu Forza Italia. A tušíte správně, fakt se rozhodla kráčet ve šlépějích svého dědy.


Už když byla prvně v devadesátých letech zvolena, prohlásila Alessandra, že to vnímá jako poctu dědovi. Začala dělat jakože pravicovou politiku, ale všichni asi tak nějak tušíme, že vrchol kariéry vidí někde za pultíkem s davem mávajícím pravačkou ve vzduchu pod sebou.

Jak moc dědu miluje, to taky Alessandra ukázala nedávno, když si v dost bizarním sporu vjela do vlasů s hercem Jimem Carreym. Ten se rozhodl, že z něj bude malíř, a namaloval tu slavnou fotku Mussoliniho visícího nohama vzhůru na benzince. Na Twitteru mu na to napsala, že je to bastard. Takže tak.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
1739
1624