Něco pro milovníky koziček do ručiček: Jedny grepy na noc, celkem sladké a dobré

Co s vámi máme dělat...

Nedávno jsme pro vás vypátrali megadudy ruskopolský modelky Kinsey Wolanski, která se proslavila tím, že se v sexy plavkách proháněla po fotbalovým trávníku a byla tak jedinou zajímavou věcí na finále Ligy mistrů.

(Mňam, mňam.)

Většina z vás si spokojeně zaslintala a dala si její nahou fotku nad postel, možná i pod polštář. Objevily se ale názory těch, na které byly kozi Kinsey moc velké.

Cože?

Ani nevíme, jestli je nám těchto lidí líto, nebo se jim spíše snažíme zavděčit, ale rozhodli jsme se, že zajistíme i materiál pro takzvané milovníky koziček do ručiček.

Pro tvorbu tohoto článků jsme si stanovili 10 minut, protože chceme být brzy doma, kouknout se znovu na kozi Kinsey, zalitovat, že náš život stojí za hovno a jít brzy spát.

Zpočátku existovaly dvě adeptky, které se pyšní takzvanýma lentilkama. Česká zástupkyně Anička Kadeřávková ale byla okamžitě zamítnuta, protože spíše než svůj plochý hrudník ukazuje svůj zadek a to nás teď (výjimečně) nezajímá.

Anička Kadeřávková a její vystrčený zadek

Zvolili jsme tedy jistotu a tou je Miley Cyrus. Světoznámá provokatérka sice nemá melouny, ale fajnový grepy, kterými nám vždy zvedne (nejenom) náladu.

(Miley Cyrus ukázala grepíky.)

Tak co, vy milovníci minikoziček, jste už konečně spokojení?

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4608
2599