Supermáma Marcela se svléká, aby vydělala dceři na dluhy a na školu

Jsme celkem smutní, protože vrcholem našich maminek bylo, že nám namazaly chleba máslem a popřály hezkou cestu do školy.

V New Yorku žije jistá Marcela Alonso, která by si zasloužila titul „matka roku“. Tato žena kyprých tvarů se totiž v roce 2017 rozhodla, že bude sdílet své hanbaté snímky na sociální síť Only Fans, kde za fotografie platí honibrci z celého světa.

Údajně si Marcela vydělá několik set tisíc měsíčně.

Marcela Alonso

Původně mělo jít o zábavu a přivýdělek, Marcela se ale na výše zmíněné platformě brzy stala velmi populární a rozhodla se, že lehkým pornem pomůže své dceři, která má dluhy v přepočtu téměř 1,4 miliony korun, ale ráda by studovala práva.

„Snažila jsem se vždy dopřát své dceři lepší život. Dluhy jsou vysoké a nechci, aby ji zničily,“ vysvětlila pro zahraniční média Marcela, která se v minulosti živila jako striptérka.

Marcela Alonso

„Chci, aby mohla svobodně studovat. Líbí se jí práva, takže ji musím podpořit. Navíc by se mi hodilo mít v rodině právníka,“ dodala supermáma z New Yorku.

Marcele dělá velkou radost, že ji sledují milovníci fetiše. „Milují chodidla a někteří chtějí být například ponižování kvůli velikosti penisu,“ popsala svou klientelu Marcela. 

Marcela Alonso

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14938
4368