Sehnali jsme číslo Lindsey Vonnové. Pojďme jí všichni napsat, ať ukáže kozi

Tohle bude ještě bžunda.

Bývalou lyžařku Lindsey Vonnovou máme rádi, a kdo jí rád nemá, tak ten je homo. Třeba to nemusí být úplně něčí typ, ale je to prostě pěkná blondýna, co často ukazuje zadek a taky často nosí rozparek až ke kalhotkám.

My tady v redakci máme v mobilech její číslo, bez prdele.

Lindsey je kus.

Lindsey je kus.

Závidíte, co?

Zadek dobrý, ne?

Zadek dobrý, ne?

Haha.

Zářez!

Zářez!

Tak už jsme si zkusili, jaký to je se někomu vytahovat, že máme v mobilech číslo na šukézní celebritu. Teď kápneme božskou. Lindsey Vonnová svoje telefonní číslo zveřejnila na Twitteru.

„Chceš mi napsat? Dostala jsem tohle nové číslo, takže si teď můžu psát s fanoušky přímo. Sociální sítě jsou fajn, ale není to tak osobní, jako textování,“ napsala k tomu. Pak ještě všechny o chvilku později na videu ujistila, že jí nikdo nenaboural počítač, že je to fakt její číslo a že chce, aby jí fanoušci napsali.

03.července 2019 v 22:18, příspěvek archivován: 04.července 2019 v 14:54

Want to text me? I got this new number and now I can text my fans directly! Social media is great but it’s not as personal as texting. I can’t get back to everyone but you’ll get something special I promise 970-471-7878 #textme

Takže prostě 970-471-7878 je fakt její číslo. Nemáme páru, proč to udělala, ale určitě si tím podepsala ortel, protože tolik pinďourů, co teď bude mít v mobilu, asi ještě za celej život neviděla.

Jen si plácnout.

Jen si plácnout.

No a my se samozřejmě chytneme taky! Teda jako nebudeme vás tady hecovat, ať Lindsey Vonnový posíláte pinďoura, to je vaše věc, ale napadlo nás, že by mohla být docela prdel, kdybychom jí hromadně poslali něco jako „Ukaž kozi!“

Třeba se nám povede jí fakt svlíknout, což by bylo super, protože kozi tak často jako třeba zadek neukazuje. 

Kočkaaa

Kočkaaa

Tak jestli nejste srabi, pochlubte se screenshotem do komentářů. My si zatím budeme užívat pozici takových těch homopuberťáků, co nemají koule provést nějakou lumpárnu, ale tuze rádi k tomu hecujou ostatní. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8574
2130