Věděli jste, že bývalka NBA legendy Scottieho Pippena je furt docela fajn zboží?

My jo, ale klidně si to každý den s chutí připomeneme, protože kukajda na pořádné MILFky nás nikdy neomrzí.

Nedávno jsme na Instagramu skoro jako Míla Rozner zabrousili na profil kočky, která si říká Larsa Pippen. 

To jméno nám bylo sakra povědomé, protože jsme v dětství občas pařili NBA 98 a tam pobíhal docela šikovný čahoun jménem Scottie Pippen.

Přes našeho největšího kámoše Googla jsme zjistili, že Scottie a Larsa spolu už nějaký ten týden nejsou. Jejich rozvod byl prý celkem bouřlivý, vzájemně se podváděli a nyní se vídají jen, když je to nutné.

Larsa Pippen

„Nejdelší rozvod v historii,“ povzdechla si nedávno Larsa, která na sociální síti často sdílí fotky svého dokonalého těla.

Larsa Pippen

Chvílemi jsme si říkali, že na Instagramu tahle skoro 50letá kočka vypadá až příliš dokonale a podezřívali jsme jí, že si snímky upravuje ve Photoshopu.

Larsa Pippen

Musíme ale přiznat, že jsme se sakra mýlili. Ve fotobance na nás vyskočily totiž nejnovější paparazzi snímky, na kterých Larsa se svými kamarádkami řádí na pláži na Floridě a je to velká paráda.

Larsa Pippen

Vždycky jsem si říkali, že jednodílné plavky jsou pro holky s ne zrovna pěknou postavou, ale teď vidíme, že i tentokrát jsme byli pěkně vedle.

Larsa Pippen

Při pohledu na zadeček paní Pippenové, který je podle nás minimálně srovnatelný s pozadím naší bohyně JLo, si říkáme, zdali je legendární Scottie psychicky v pořádku, že něco takového si nechal utéct.

Larsa Pippen

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
15562
4389