Nejslavnější fanynka Larissa je zpátky a zase má mobil mezi kozi

„To jste nikdy neviděli kozi mladý holky, nebo co?!“ Řekl by Jirka Luňák. My je sice viděli, ale chceme je vidět zas a znovu.

I když máme fotbal jako správný chlapi rádi, mistrovství Jižní Ameriky by nám mohlo být vcelku u prdele. To by na něm ale nesměla hrát Paraguay.

Někteří nechápou, zasvěcení už vědí. Paraguay se totiž rovná kozi. Kozi s mobilem uprostřed, jejichž hrdou majitelkou je šťávička jménem Larissa Riquelme.

Ano, TA Larissa Riquelme.

Takhle Larissa fandila Paraguayi proti Argentině.

Larissa je dost možná nejslavnější fotbalová fanynka. Poprvé o sobě dala vědět na mistrovství světa 2010, kde se ty její obří kozi staly maskotem turnaje.

Super PR tah od ní byl nasoukat si mezi ně mobilní telefon, což pak inspirovalo i pár modelek a s mobilem mezi kozi chodily na módní přehlídky.

Larissa a mobil mezi kozi

Nyní je tahle krasavice zpět.

Tak jsme vás o tom chtěli jen informovat, že kdyby večer nebylo do koho píchnout, tak můžete zapnout telku a fandit Paraguayi.

Ty úchylové kolem, to jsme přesně my.

Co si pamatujeme, tak v roce 2010 Larissa slíbila hráčům, že když ve čtvrtfinále porazí Španělsko, tak přeběhne nahá hlavní město Paraguaye.

To je Asunción, kdybyste nevěděli.

Ti matláci to tehdy projeli, takže nám všem zkazili radost, ale my skrytě doufáme, že nějaká podobná motivace letos přijde zas. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6193
4049