Podívali jsme se na zoubek nové zápasnici Clash of the Stars. Asi budete mít radost

No, podívali jsme se jí spíše na libové kozi a ještě libovější prdelku, ale jinak to celkem souhlasí.

Organizace Clash of the Stars naplánovala na 11. března další galavečer plný bizarních MMA bitev influencerů.

Nedávno se v pražském Duplexu uskutečnila tiskovka, kde byly představeny jednotlivé duely. My jsme tam zašli za vás a tu šílenost vytrpěli až do konce. Nemáte zač!

Tiskovka Clash of the Stars

Kromě líbajícího se Kluka s kamením se svým soupeřem Matoušem Kalubou nás zaujal také zápas, ve kterém si to rozdají hned čtyři kočky.

My jsme se okamžitě stali skalními fanoušky sexy Slovenky, která si říká Karinka Pedro a je známá především na platformě OnlyFans.

Karin Pedro je hodně v pořádku.

Na tiskovou konferenci naše nová oblíbenkyně dorazila v sexy bílých šatech a neustále si upravovala své super neposedné kozi.

Tiskovka Clash of the stars

Už v ten moment jsme si řekli, že bude mít asi dost našlapaný instáč a možná najdeme i nějaké super fotky pomocí strejdy Gůgla.

A víte co? Měli jsme zase pravdu.

Karin Pedro

Karinka, která je také zpěvačka a má profil na Spotify, jede celkem slušné bomby. Fotí si kozi v solárku a fanouškům ukazuje také svou libovou prdelku ze všech úhlů.

Soudě podle storíček na Instagramu to vypadá, že Karin vzala přípravu na zápas vážně. Pravidelně boxuje v gymu a my jen doufáme, že po zápase bude stejně k nakousnutí, jako teď!

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14874
12392