Sestře Joeyho z Přátel někam uplavaly naprosto boží kozi. Jsme smutní

Jméno Drea De Matteo vám možná nic neříká. Její kozi si ale jistě pamatujete ze seriálu Joey, který volně navazoval na megaúspěšný sitcom Přátelé.

Drea v něm hrála Joeyho sexy prsatou a divokou sestru Ginu Tribbiani. Pracovala jako kadeřnice. Kterýkoliv muž na této planetě tento neúspěšný seriál byť jen jedním okem spatřil, tak si na vždy zapamatoval moment, kdy prvně zahlédl její napěchovaný hrudník.

Své bujné vnady ráda ukazovala jak svému bráchovi Joeymu, tak pervezně geniálnímu synovi Michaelovi. Ti vždy odvraceli zrak, ale my pokaždé rozbili tlačítko na pauzu.

Drea De Matteo jako prsatá sexbomba Gina Tribbiani

Ve čtvrtek 2. května přišla naprosto zdrcující zpráva. Otevřeli jsme nejmenovanou fotobanku, kde na nás vyskočily fotografie jisté Drey De Matteo. 

Nejprve jsme si mysleli, že jde o nějakou vysloužilou pornostar. Po pár minutách jsme si ale vzpomněli, že je to Gina Tribbiani, naše oblíbenkyně mezi seriálovými kozaticemi.

Na snímcích je Drea, nebo tedy Gina, u bazénu v bikinách a užívá si s přáteli dovolenou na Havaji. Popíjí drinky a všechno na první pohled vypadá, že je tak, jak má být. 

Kam jí uplavaly kozi?

Jenže jsme si okamžitě všimli průseru. Gině, tedy Dree, někam nejspíše uplavaly její úžasné a pevné kozi, které byly na celém seriálu to jediné koukatelné.

Kam jí uplavaly kozi?

Abychom zapomněli, že je svět tak krutý, tak si dnes všichni povinně pustíme první díl Joeyho, kde se Gina na letišti chlubí svému bráchovi, že si nechala udělat silikony a nabízí mu, aby si na ně sáhl.

A on odmítl.

Ubožák!

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2857
594