Věřte nebo ne, ale tahle MMA bojovnice je jinak docela sexy

Jako upřímně, my jsme byli taky v šoku!

Celý svět před časem obletěla šílená fotografie, na které má polská MMA zápasnice Joanna Jedrzejczyk totálně rozbitý a oteklý obličej. 

Měla za sebou totiž zápas s šampionkou slámové váhy (Strawweight) Weili Zhang a krvavou řežbu, která je označována jako jeden z nejlepších ženských MMA zápasů vůbec, Joanna prohrála.

Joanna Jedrzejczyk

Po zápase se odebrala do rodného Polska a podstoupila zde nutnou plastickou operaci svého obličeje.

„Měla jsem místo ucha květák, hnis mi vytáhli hned po zápase, ale nevypadá to hezky. Otok už pomalu ustupuje, ale chce to čas. Za chvíli budu připravená to znovu rozjet,“ vyjádřila se tehdy ranařka.

Joanna teď vypadá asi takhle:

Joanna Jedrzejczyk

My bychom ale Joanně moc rádi vzkázali, aby už do klece radši nelezla, protože je na ni mnohem lepší pohled, když nevypadá jako vetřelec z jiné planety, ale jako žena.

Při pohledu na výše zmíněnou pozápasovou fotku tomu asi málokdo uvěří, ale když si tahle Polka make-upem zakryje svou permanentně pomlácenou tvář, nahodí bikiny a u bazénu vyšpulí zadek se sklenkou vína či mojita v ruce, tak není vůbec k zahození!

Joanna Jedrzejczyk
Joanna Jedrzejczyk
Joanna Jedrzejczyk

Na naši nejoblíbenější zápasnici Paige VanZant sice ani náhodou nemá a její kozi jsou na nás trochu mini, ale i tak dobrý, nebo ne?

Joanna Jedrzejczyk

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8224
1989