Řekněte ahoj sexy holce, co dělá chlapskou práci a nemá sto kilo a ani knír

Co že se to v takovou chvíli volá? Heuréka? Bingo?

Jakmile začne ženská fušovat do ryze chlapský práce, bude to buď šílená megera, nebo obézní chlapice s náznakem kníru pod nosem.

Proto když jsme objevili sedmadvacetiletou kočku Jessicu Bruintjes z Nizozemska, která je sexy a zároveň řídí jeřáb, tak to asi určitě bude megera, ale to je nám jedno, protože my stejně jen klasicky nakrademe fotky z jejího Instagramu, napíšeme k tomu něco nechutnýho a máme odmakáno.

(Tohle je jeřábnice Jessica.)

Jak jsme tedy zmínili, Jessica je jeřábnicí. My jí tímto pasujeme na nejvíc sexy jeřábnici světa, protože moc dalších jeřábnic neznáme. 

Jessica řídí jeřáb.

Ona se mediální pozornost, která se na ni upnula, snaží využít k boji proti sexismu a těmhle věcem na pracovišti, se kterýma se prý potýká. Jenže říkejte to partě úkáček, že vás štvou poznámky na vaše kozi, že jo.

Kolegové jsou na ni prý zlí.

Bohužel to zjevně znamená, že je Jessica tak trochu něco jako bojovník za práva žen, což už dává tak nějak tušit, že její sociální sítě jsou celkem nuda.

Jessica je kočka.

Tím pádem vás zklameme a o fotky tohoto kusu šťavnatý flákoty ochudíme. Můžete se ale spokojit aspoň s nadějí, že i když se budete na hovno učit a skončíte jako obsluha betonový míchačky, třeba se budete i tak moct celou šichtu koukat na pořádný kozi a ne jen na upocený pupkatý kolegy jako jste vy.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9105
4869