JLo jí přebrala chlapa a pak udělala striptýz na oslavě její dcery. Nejpotupenější žena světa, seznamte se

Striptýz v krajkové podprsence, abychom to upřesnili.

Vžijte se do role ženy, která dostane kopačky od manžela. Buďto mu přejete neštěstí, třeba pomalou a bolestivou smrt, nebo ho chcete uhnat zpátky. Jenže on sbalí Jennifer Lopez, takže vás obch*ije nadvakrát.

Pech, co?

Přesně to prožívá jistá paní jménem Cynthia Scurtisová, exmanželka bývalého baseballisty Yankees Alexe Rodrigueze, který je s JLo nějakou chvíli zasnouben a jen kvůli koronaviru se ještě nevzali. 

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez

Abychom tedy byly fér, titulek je trochu zavádějící, Jennifer Lopez chlapa Cynthii Scurtisové nepřebrala, dohromady se dali až po jejich rozvodu. 

Nicméně vžijte se zpět do role ponížené ženy, jejíž ex sbalil všemi muži uctívanou bohyni krásy. Uspořádáte oslavu narozenin svojí dceři, vymyslíte program s přáteli v parku, hrozně se snažíte, abyste jako pořadatelka byla středem pozornosti a uznávanou rodičkou. 

No a pak si ten ex, protože dceru máte s ním, přivede na oslavu svou JLo, která zničehonic uspořádá striptýz, začne se svlékat do krajkové podprsenky a ladně se válí po trávníku. 

JLo a její striptýz

A všichni přítomní, bez ohledu na pohlaví, se otáčejí, otírají si brady, fotografové zuřivě cvakají a pak se o vámi pořádané oslavě píše po celém světě, ale jen proto, že tam Jennifer Lopez udělala striptýz.

JLo a její striptýz

To už paní Cynthia Scurtisová musí připadat tak trochu úplně zbytečná.

My jsme ale spokojení a ještě jako bonus připojujeme Jennifer větrající kozi v bazénu na oslavu Dne Země. Užívejte.

23.dubna 2020 v 04:16, příspěvek archivován: 24.dubna 2020 v 16:46

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7904
2702