Jágrova neteř Pavlína je... Bojíme se to napsat, aby na nás nepřiletěl Jágr

Sledovat Jardu Jágra na ledě je super. Sledovat neteř Jardy Jágra na Instagramu je ještě lepší. Překladač textu AntiJagr2019 vložen.

Náš hokejový král Jaromír Jágr má spoustu předností. Umí dobře přihrávat, střílet, taky je těžký odstavit ho od puku.

No a pak má neteř Pavlínu, které je 29 a my saháme pro kapesníček (protože při pohledu na tu něžnou dívku se nám derou slzy do očí, jak nás to rozněžňuje).

Pavlína je vážně kus.

Pavlína je úspěšná bloggerka a podle naší analýzy za jejím úspěchem stojí dvě věci - příjmení Jágrová a um fotit se tak, že vám jsou vidět  ̶k̶o̶z̶i̶  ladné křivky klíčních kostí a vypracovaných paží, ale pořád je to v souladu s licenčním ujednáním společnosti Instagram.

Kozi

Tu si Pavlína kryje ̶p̶o̶p̶r̶s̶í̶  horní část těla malou částí dlaně, tu jí skoro leze z plavek, tady má téměř průhlednou podprsenku a támhle zase podprsenku nemá, takže se z pod upnutýho trička celý ty ̶k̶o̶z̶i̶ rýsujou svaly.

Vidíte je tam?

Pavlína se sice neřadí k majitelkám melounů (protože nemá čas na obdělávání zahrádky a navíc ja tady na melouny dost zima, ale zase někde na Jižní Moravě už prý rostou), na kterých bychom mohli spokojeně prosnít celou noc (melounové pecky pod hlavou prý pomáhají proti migrénám), ale proč bychom měli pohrdnout něčím, co vyrostlo akorát tak do ruky (proto jsme si dneska byli koupit místo melounových pecek třešňové, abychom mohli taky obdělat).

Dvě třešničky

A jelikož hojně propaguje spodní prádlo, můžeme se pokochat i jejím ̶z̶a̶d̶k̶e̶m̶  uměleckým zosobněním a kompozičním nasvícením fotografie.

Čili vše naprostém pořádku. 

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3762
753