Heidi Klum ukázala zubní kartáček. Díky za pozornost, konec hlášení

Heidi Klum si čistí zuby.

Heidi Klum je zřejmě ten typ ženy, co má od pána boha talent vecpat se úplně všude, takže na wikipedii má napsáno, že je to německá topmodelka, herečka, moderátorka, módní návrhářka, televizní producentka a příležitostná zpěvačka. Že si už nepamatujete, co bylo na začátku? To je jedno, my budeme Heidi stejně říkat prostě máma, co bych.. víte, co.

Důvodem, proč o ženách v přechodu většinou píšeme, je, že ukážou kozi a ty kozi jsou pořád ještě dobrý. Teď asi čekáte něco jako že dnes uděláme výjimku. A to jste se pro jednou trefili. Dnešní článek bude o tom, že si Heidi Klum čistí zuby.

Heidi Klum a její kozi

Heidi si doma čistí zuby a zřejmě to je u ní činnost tak neobvyklá, že se o to čištění zubů musela podělit se svýma 6,4 milionama fanoušků na Instagramu.

No tak my jsme udělali printscreen a šli to napsat. Rovnou jsme si všimli, že nedlouho předtím přidala fotku v košili, no tak jsme udělali ještě printscreen Heidi Klum v košili. Prostě jen tak, chápete.

Heidi Klum ukázala kozi, tak my je jdeme ukázat vám.

No a protože se říká do třetice všeho dobrého a zlého, tak vám sem přihrajeme ještě jednu Heidi, tentokráte archivní. Bude to prosím Heidi, jak chodí po kamenitý pláži.

Nemáme sebemenší tušení, co je zajímavého na tom, že Heidi Klum chodí po pláži. Ale prostě nás ta fotka z nějakýho důvodu zaujala.

Heidi Klum ukázala kozi, tak my je jdeme ukázat vám.

To bylo z dnešní dávky Heidi Klum všechno, tak si jí užijte, protože příště jí dáme prostor asi zase jen až někde ukáže kozi. A to se zase tak často neděje.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4105
526