Gábina Koukalová konečně pochopila, čím si nás získá zpět

Gábina nakonec nebude tak špatná, jak jsem se obávali.

Byly časy, kdy jsme Gábinu Koukalovou milovali a hltali každý její závod, byli jsme pyšní, že Česko má sportovkyni, která je nejenom talentovaná a krásná, ale navíc má koule na to si otevřít ústa na dopující Rusky.

Konec nadějí. Biatlonistka Gabriela Koukalová nebude startovat na olympiádě v...

Pak se ale něco stalo a tím něčím byl její manžel a manažer v její osobě Petr Koukal. Gábina, která o sobě už dříve říkala, že je trochu cvok, zcvokla ještě víc a nebylo to hezký.

Petr Koukal zapíjel dobroty z rautu pivem.

Nejprve vydala knihu, která byla způlky softporno a způlky šlo o plivance na bývalé kolegy a trenéry, pak se pod vedením manžela přetransformovala z uznávané sportovkyně v prapodivnou celebritu, která neustále mluví o svých problémech.

Vrcholem všeho bylo, když Gábina rozjela jakousi reality show, kterou sledoval celý národ. Fanoušky několik měsíců napínala a prodlužovala svůj konec kariéry.

Koukalovi si staví dům za patnáct milionů.

Každý věděl, že už závodit nechce a po tom, co kolegyním udělala, vlastně ani nemůže, i tak ale Gabča na fanoušky neustále hrála, že to ještě zkusí a někteří jí možná i uvěřili.

Když už jsme si nadobro mysleli, že Gábina Koukalová svou reputaci u nás nikdy nezachrání, tak se stal zázrak! Zmizel od ní manžel Petr a začaly se dít věci. My teda nevímě jaké, ale důležité je to, že se zase svékla.

Gábina odhalila svůj sexy zadeček.
Své sexy křivky předvede Gabriela Koukalová v prosincovém Playboyi.

Nevíme jak vy, ale my jí definitivně odpouštíme.

Gabriela Koukalová se svlékla pro Playboye a takhle to dopadlo. Víc sexy ještě...

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9644
3875