MMA zápasník, který se brzy utká se Štáfkem v boxu, má docela prima šťávu

Má super kozi a prý umí i svíčkovou!

S tím vařením trochu kecáme, ale o těch super kozi se můžete přesvědčit sami.

I když zrovna neholdujete MMA či jiným bojovým sportům, tak vám i tak nejspíše něco říká jméno Gábor Boráros. Slovenský zápasník totiž už brzy vleze do ringu a rozdá si to podle pravidel boxu s hercem Jakubem Štáfkem.

Gábor Boráros si brousí zuby na Jakuba Štáfka.

Nám je celkem jedno, jak to dopadne, ale Gábor už teďka vede 2:0 na kozi, protože jeho přítelkyní je už nějakou dobu slovenská prsatice Monika Jákliová.

Monika Jákliová ráda provokuje.

Monika nás baví, protože se velmi ráda svléká a provokuje. Ani se moc nedivíme tomu, že jí na Instagramu sleduje úctyhodných 264 tisíc lidí, což je výrazně více, než počet sledujících jejího miláčka.

Monika Jákliová se velmi ráda fotí nahá.

Sexy Slovenka dříve dělala v organizaci Oktagon MMA cage girl. Tehdy ještě s Gáborem nerandila a doufala, že si jí chlapík s přezdívkou „Beast“ všimne.

Monika a Gábor jsou pár, který budí pozornost.

Jenže Boráros měl oči jen pro své soupeře, tak mu musela Monča napsat. Okamžitě přeskočila jiskra, Gábor ji trénoval ve fitku a pak sexy krásku pozval na svůj statek a bylo vymalováno.

„Strašně jsem se bála,“ zavzpomínala nedávno pro Expres.cz Monika, která se nechala také slyšet, že se jí zápas Gábora se Štáfkem příliš nezamlouvá.

On (Štáfek) není bojovník, Gábor dělá MMA a teď chtějí spolu boxovat... Gábor je lepší v MMA, ale on říkal, že to zvládne, tak doufám, že vše bude v pořádku,“ řekla před časem sexy kráska.

Monika Jákliová vypadá skvěle.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9147
4771