Nechápeme, ale slintáme. Kuchařka Kamu bývala otesánkem, teď je prémiová sexbomba

Dnes jsme zavítali do světa foodblogingu a našli jsme něco, co bychom s radostí ochutnali také.

Jméno Kamu vám možná něco říká. Řeč je o jedné z těch holek, co dávají na Instagram fotky jídel a k tomu recepty, jak je udělat. Chce se nám říct: Ježiš, holky, my chceme prostě jen přijít z háku a mít na stole večeři se škopkem, nějaká příprava nás vůbec nezajímá. Ale o jídlo tady vůbec nejde, jak jinak, že jo.

My oceňujeme úplně jinou věc, a to, že Kamu vypadá jako prémiová playmate. Nebo oscarová pornoherečka nebo taky společnice, na kterou bychom si my z našeho platu vydělávali čtyři životy. No prostě megakozi, super zadek a k tomu pohled dominy, co bychom si od ní klidně nechali nařezat za trest vařečkou.

Zamilovali jsme se.

Navíc Kamu se povedl kousek, který tomu všemu tak nějak dodává grády. Na Instagramu čas od času ukazuje fotky, jak vypadala před deseti lety a víc jak třiceti kily. A je to děs.

Kamu před a po.

Naše sexbomba bývala otylým otesánkem, co bychom o něm psali podobný články jako o Amy Schumer po porodu, za který nám pak nadáváte, že už je to trochu za hranou, smát se cizímu neštěstí. (Ne, není. A my už se stejně před peklem nezachráníme, takže co jako).

Vidíte ty kozi?!

Jak jste u nás zvyklí, provedli jsme důkladnou investigativní práci a na Instagramu Kamu jsme nakradli co nejvíc fotek, které stojí za to.

Rozuměj žádný jídlo, ale hodně kozi. Užívejte. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5330
1171