Chcete vidět zadek švédské modelky, která sní 6 kilogramů Nutelly za měsíc?

Asi nechcete, ale stejně se ze zvědavosti podíváte, co?

Pokud jste našimi pravidelnými čtenáři, možná jste si všimli, že nemáme nic proti holkám, které jsou za co chytnout. Jak se ale tak říká, nic se nemá přehánět.

Natasha Crown je švédská modelka a dokonalá ukázka toho, že modelkou už dneska může být skutečně kdokoli. Zatímco jiné modelky pojídají písek, aby měly figuru, kterou si přejí, Natasha má dietu skládající se z obrovského množství Nutelly. Jelikož se snaží mít "největší zadek na Zemi", musí jí sníst opravdu hodně.Měsíčně sní šest kilogramů Nutelly, doplněné dalšími zajímavými kousky v jídelníčku jako je pizza nebo hodně těstovin. Zvětšit svůj zadek hodlá s pomocí chirurgů a ti do něj potřebují distribuovat tuk z jiných částí těla. Očividně musí nabrat 25 kilogramů, aby k tomu mohlo dojít.

Jak vypadá její zadek teď? Takhle.Ano, pořád jí nepřijde nějak moc velký. Chce ho větší. NEJVĚTŠÍ NA SVĚTĚ! Co o svém zadku říká? Proč ho chce mít tak velký. Budeme citovat z jednoho rozhovoru pro News.com:
"Prostě miluju ten pocit z velkého zadku. Když jdu, cítím, jak se mi natřásá a natřásá a natřásá a hned se sama sebe vzruším."

Co si budeme povídat, žijeme v divném, temném světě.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2191
447