Charlotte štvalo být policistkou kvůli chlapům. Teď na Only Fans vydělává 4 miliony měsíčně

Není to ironie?

Nejsme si úplně jisti, zda nejlepší formou boje proti patriarchátu je začít se prodávat na internetu, ale budiž.

Sedmadvacetiletá Charlotte Rose to zkoušela na policistku, měla sen stát se psovodem, jenže po roce jí to přestalo bavit, že prý tam bylo moc chlapů.

Charlotte Rose je neuvěřitelná kočka.

„Získala jsem kvalifikaci, ale velmi rychle se ukázalo, že to není nic pro mě a že v této práci dominují muži. Věděla jsem, že můžu strávit deset let snahou dostat se do psí jednotky a stejně se to nestane, tak jsem po jednom roce skončila,“popsala sexy bruneta serveru Daily Star svůj životní příběh.

Svoje fanoušky umí pěkně rozpálit, proto si taky vydělává tolik peněz.

Dala se na modeling, jenže koho baví chodit za pár šušní sem a tam po molu. Tak Charlotte hledala snadnější cestu k lepším penězům, až našla Only Fans.

Charlotte ráda hraje nejrůznější role. Třeba nezbednou služku!

Začala se chlapům fotit, natáčet a prodávat to. Z brigády se stala práce a dnes si Charlotte vydělává prý až 4,5 milionu korun měsíčně, díky čemuž má třeba nové lambo.

Charlotte si za peníze z Only Fans koupila vysněné Lamborghini.

„Každý předpokládá, že OnlyFans je jen porno. Proti němu nic nemám, ale osobně takový obsah nedělám. Moje stránka je velice krotká, ale funguje to, protože tím vybočuji. Spousta ostatních stránek je samý hardcore, to já ale nedělám,“ říká.

Charlotte to umí pořádně rozjet. Úplné nahotě se ale vyhýbá!

Abychom její profil na Only Fans zkontrolovali, na to jsme moc škrti. Ale i na Instagramu je toho k vidění spousta, tak si to užijte!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11700
5341