Z oplácané ošklivky je rajcovní zrzka! Jsme úplně mimo z nové image Ariel Winter

Dříve jsme o seriálové hvězdičce Ariel Winter (21) psali jen jako o stále tlustší a tlustší ošklivce, jejíž vlasy jsou mastnější než naše pánvička poté, co na ní usmažíme omeletu. Teď ale zčistajasna přišla taková změna, že se nám tahle šprtka z Takové normální rodinky začíná setsakramentsky zamlouvat!

Už před časem jsme si všimli, že naše oblíbenkyně Ariel začala (konečně!!!) dbát o své mladé tělo. Cvičí, hlídá si stravu a je to na ní sakra znát!

Teď ale ještě k tomu zásadním způsobem změnila barvu vlasů. A z tuctové brunety je pořádně rajcovní zrzavá sexbomba!

Ariel Winter jako sexy zrzka!

Další dobrou zprávou je, že Ariel stále neuznává nošení podprsenek. Což je i vzhledem k její nové figuře fakt, který potěší snad každého.

Pokud jste čirou náhodou člověk, který o Ariel Winter nikdy neslyšel, tak vám ukážeme jednu její nepříliš starou fotografii, aby jste pochopili, proč je důvod její novou image velice bujaře oslavovat.

Takto vypadá Ariel dnes. Při pohledu na ni jen těžko uvěříte, že si nechala zmenšit svá prsa. I tak je má totiž obrovská.

Takto vypadá Ariel dnes. Při pohledu na ni jen těžko uvěříte, že si nechala zmenšit svá prsa. I tak je má totiž obrovská.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
2751
667