Docela nás zaujala kulturistka Aneta, která bude zápasit pod Clash of the Stars

Nebudeme lhát, zaujala nás jakože docela fakt hodně.

Organizace Clash of the Stars, která se zaměřuje na MMA zápasy influencerů, internetových podivínů a celebrit, plánuje na konec března svůj čtvrtý galavečer.

Kromě Filipa Grznára či Kluka s kamením se zde představí také kočky, které stojí za zmínku. Nás nejvíce zaujal plánovaný ženský zápas, mezi kulturistkou Anetou Adamusovou a MMA zápasnicí Michaelou Dostálovou, která se pyšní černým páskem v brazilském jiu-jitsu.

Aneta Adamusová

O Dostálové, která ještě nedávno zápasila za Oktagon a sdílí sexy fotky na platformě OnlyFans, se toho napsalo už docela dost. My jsme se tedy rozhodli, že čtenářům trochu představíme Anetu.

Nakamaná kočka s dokonalým zadečkem se může pochlubit stříbrnou medailí z fitness soutěže NPC Poland 2021 a čtvrtým místem na GP Pepa Ostrava 2020.

Aneta Adamusová

Instagramový profil má plný fotek z fitka, nám se líbí ale nejvíce ty, na kterých je Aneta ve spodním prádle či v plavkách a špulí na nás svou prdelku, kterou považuje za největší přednost.

Aneta Adamusová

Bohužel musíme na závěr zmínit, že Aneta proti Míše Dostálové, která je expertkou na boj na zemi, nejspíše nebude mít příliš velké šance.

Aneta Adamusová

I hlavní promotér Clashe Tomáš Linh Le Sy naznačil, že věří více Dostálové, která sice bude výrazně lehčí, ale má mnohem větší zkušenosti a je zvyklá se na zemi tahat s o dost těžšími chlapy, než je Adamusová.

„Jde samozřejmě i o to, co vše se Aneta za poměrně krátkou dobu naučí. Domluvili jsme se nějaké dva měsíce před zápasem. Jde také o to, jakou techniku zvolí, zda to bude držet v postoji, nebo i na zemi. Lehce bych zatím asi favorizoval Míšu, že nějakou páku, nebo spíše škrcení najde,“ řekl promotér pro deník Sport.

Tak uvidíme. My jen doufáme, že se žádná z holek nezraní a třeba během zápasu i něco vykoukne, tak jako tomu bylo během bitky mezi Angie a Uhlířkou.

Angie ukázala jednu kozi.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19218
7168