10 sexy celebrit, které přišly o panenství nečekaně dost pozdě

Je vám přes 20 a jste pořád panicové? Nebojte se, nejste v tom sami. A dokonce i některé fakt sexy celebrity neměly sex pořádně dlouhou dobu! Ale jinak jsme všichni loseři, samozřejmě...

10. - Jessica Simpson


GettyImages

povolání:
zpěvačka

o panenství přišla v:
22 letech

Zpěvačka a herečka Jessica Simpson tvrdí, že svůj první sex měla až po svatbě. Ve svých 22 letech si vzala svého prvního manžela, Nicka Lacheya. To bylo v roce 2002. Sama si chtěla dokázat, že zvládne vydržet nemít sex až do manželské noci, což bylo podle ní dost těžké, protože vypadala pořád hodně dobře a všichni o ní měli zájem. Jak jsme ale zmínili "první manželství", ani vydržet se sexem moc nepomohlo a nakonec se rozvedli.


Pokračujte na další stránku!09. - Tina Fey


GettyImages

povolání:
herečka a komička

o panenství přišla v:
24 letech

Slavná komička také říká, že sex měla poprvé až po svatbě, kdy si brala svého muže ve 24 letech. V rozhovoru tehdy řekla, že to bylo protože "vyrůstala s křesťanskými hodnotami a byla jsem spíše domácí", ale je to přímá citace americké političky Sarah Palin, kterou ráda paroduje, takže je to spíše myšleno jako legrace. Nebo... ?!


Pokračujte na další stránku!08. - Meagan Good


GettyImages

povolání:
herečka

o panenství přišla v:
30 letech

Herečka Meagan Good, kterou jste mohli vidět například v komedii Anchorman 2, také s panenstvím čekala až na manželství a pořádně se načekala. Vdávala se až ve třiceti letech za kněze a zároveň hollywoodského producenta, DeVona Franklina. Meagan Good je důkaz, že skutečně mohou ještě ve světě existovat třicetileté pany, když se nepočítají jeptišky. A ani u těch to není zase tak jisté.


Pokračujte na další stránku!07. - Tamera Mowry


GettyImages

povolání:
herečka a modelka

o panenství přišla v:
29 letech

Herečka takových hitů jako Sestry čarodějky, které jste zcela určitě neviděli, protože nejste dívky, prozradila, že si panenství udržela až do 29 let. A když o něj přišla, hrozně toho litovala a zařekla se, že bude až do manželství držet celibát. Proč? Zase všechny ty křesťanské hodnoty a podobné věci...


Pokračujte na další stránku!06. - Carrie Underwood


GettyImages

povolání:
zpěvačka

o panenství přišla v:
27 letech

Když vyhrála American Idol, byla ještě panna. Když našla obrovskou slávu v žánru country, byla ještě panna. O panenství přišla až v roce 2010, kdy si vzala za muže hokejistu Mika Fishera.


Pokračujte na další stránku!05. - Julianne Hough


GettyImages

povolání:
tanečnice

o panenství přišla v:
28 letech

Je tanečnicí v pořadu Dancing with the Stars, všichni muži po ní jdou, ale vyrůstala v mormonské rodině, kde jí odmalička vštěpovali do hlavy "žádný sex před manželstvím, žádný alkohol, kofein, kouření, sprostá slova nebo sledování filmů pro dospělé". Teď už nepatří k mormonům a chodila s Ryanem Seacrestem, ale ani s ním o panenství nepřišla. Povedlo se to až hokejistovi Brooksovi Laichovi, kterého si vzala v létě minulého roku.


Pokračujte na další stránku!04. - Leelee Sobieski


GettyImages

povolání:
herečka

o panenství přišla v:
26 letech

Herečka Leelee Sobieski se dostala do povědomí veřejnosti díky filmu Eyes Wide Shut s Tomam Cruisem, který byl celý o sexuálních grupáčích. Leelee Sobieski byla v době natáčení ale panna a své panenství si udržela až do svatby s módním designérem Adamem Kimmelem v roce 2009. "Přijít o panenství ve 26 letech je asi dost pozdě, ale bylo pro mě důležité udržet si ho do manželství. Nebylo to z náboženských důvodů nebo něčeho takového, ale prostě proto, že panenství byl pro mě největší dar, co může žena muži dát a chtěla jsem se ujistit, že ho dám tomu pravému," řekla k tomu.


Pokračujte na další stránku!03. - Adriana Lima


GettyImages

povolání:
modelka

o panenství přišla v:
27 letech

Ačkoli tato brazilská supermodelka léta na molech a na fotkách vyzařovala sex, sama ho absolutně v soukromém životě neprovozovala. Tedy, údajně v čistě biblickém smyslu. Orální sex se přeci za skutečný sex nepočítá, ne? Každopádně o panenství přišla až ve 27 letech s NBA hráčem Marko Jaricem.


Pokračujte na další stránku!02. - Rebecca James
povolání:
zpěvačka

o panenství přišla v:
33 letech

Rebeccu James nejspíše neznáte, ale má to jednoduché vysvětlení. Je to americká křesťanská zpěvačka, která zpívá popové písničky o dobru boha a Ježíše, takže se ani není co divit. A také se není co divit, že si jako věřící své panenství velmi dlouho chránila. Až do svatby.


Pokračujte na další stránku!01. - Mariah Carey


GettyImages

povolání:
zpěvačka

o panenství přišla v:
24 letech

Dokonce i Mariah Carey čekala na svůj první sex až s uzavřením manželství. A dokonce to takhle opakovala i při dalších manželstvích! Vyprávěl o tom její druhý manžel, komik Nick Cannon, který řekl, že sice dělala "špatné blowjoby", ale se sexem vydrželi až do doby po svatbě, protože to tak Mariah Carey chtěla.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
1505
912