10 hodně sexy političek, pro které byste chtěli určitě volit

U nás člověk nemá moc na výběr. Většinou jsou v politice škaredí chlapi nebo Miroslava Němcová, jen velmi výjimečně se objeví někdo pohledný, ale zrovna patří do Věcí veřejných, budiž jim země lehká. To za hranicemi, tam mají lepší výběr.

10 . - Alina Kabajevová


Getty Images

odkud je?
Rusko

V současnosti je to ruská politička, ale dříve byla známá zejména jako gymnastka. Vyhrála dokonce na olympiádě, je desetinásobná mistryně světa a patnáctinásobná mistryně Evropy. Od roku 2007 je poslankyní za Jednotné Rusko. Takovou tu jedinou stranu v Rusku. Mimochodem, dost se spekulovalo, že byla milenkou Vladimíra Putina a dokonce se měli brát. V roce 2014 pak z politiky odešla a od svého milence šéfa dostala pěkné místečko v mediální radě.


Pokračujte na další stránku!09. - Mara Carfagna


Getty Images

odkud je?
Itálie

Začínala jako showgirl a modelka, byla dokonce Miss Itálie (skončila šestá), ale dotáhla to dokonce do vlády Silvia Berlusconiho na pozici ministryně pro rovné příležitosti. Ovšem asi se není třeba moc divit, Berlusconi měl, jak známo, velmi rád kolem sebe pěkné dámy (unikly nějaké odposlechy, kde si spolu povídají o orálním sexu, takže všechno v cajku). V Maximu o ní řekli, že je nejpřitažlivější političkou na světě, mezi nejkrásnější političky ji zařadil také německý Bild. A teď JenProMuze! Doufáme, že si to dá také do CVčka! Politice se věnuje stále, je v italské poslanecké sněmovně.


Pokračujte na další stránku!08. - Elizabeth Halseth
odkud je?
USA

Jde o nejmladší političku, která kdy byla zvolena do nevadského zastupitelství. Bylo to za Republikánskou stranu. Nakonec byla zvolena také do senátu a senátorkou se chce stát i ve volbách v tomto roce. A to i přesto, že si vzala za muže chlapíka, který byl obviněn z vydírání a dalších legrácek. Tak snad to na ty bikiny z Maxiku utáhne.


Pokračujte na další stránku!07. - Angela Gerekou

odkud je?
Řecko

V 80. letech hodně hrála ve filmech, kdy ji režiséři rádi obsazovali jako takovou tu klasickou blond krasavici. Pak se ale pustila do politiky a ve vládě Jorgose Papandreua v letech 2009 až 2011 byla ministryní kultury. Ano, to je ta vláda, která vesele přivedla Řecko ke krachu. Holt ne vždy se zadaří. Nakonec musela sama rezignovat, protože její manžel okrádal stát o miliony, když neplatil daně a pokuty. Inu, to, že jste pěkná blondýna ještě neznamená, že jste dobrý politik.


Pokračujte na další stránku!06. - Eva Kaili

odkud je?
Řecko

Řekové mají naštěstí docela velkou zásobu pěkných političek. Eva Kaili kdysi pracovala jako televizní moderátorka, ale v současnosti působí za řeckou stranu PASOK v Evropském parlamentu. Je jí 39 let, ale ani trošku na svůj věk nevypadá.


Pokračujte na další stránku!05. - Orly Levy

odkud je?
Izrael

Když je vaším otcem David Levy, slavný bývalý ministr zahraničních věcí, asi se dá předpokládat, že půjdete v jeho šlépějích. Orly Levy šla, ačkoli se klidně mohla věnovat modelingu. Už v roce 2009 se dostala do parlamentu a mandát obhájila i v letech 2013 a 2015. Minulý měsíc řekla, že svůj mandát bude obhajovat pod hlavičkou nové strany, protože z původní odešla kvůli tomu, že se nevěnuje sociálním aspektům.


Pokračujte na další stránku!04. - Eunice Olsen

odkud je?
Singapur

V roce 2000 se stala vítězkou soutěže krásy Miss Singapur. Místo toho, aby se ale věnovala na plný úvazek modelingu, raději studovala a už o čtyři roky později se ve svých 27 letech dostala do parlamentu. Tam se hodně věnovala boji proti gamblingu. Teď už v politice není a věnuje se zase pěkně herectví a modelingu.


Pokračujte na další stránku!03. - Luciana León

odkud je?
Peru

Jde o další dcerušku známého politika v Peru, která šla v jeho šlépějích. Vystudovala práva a už ve 14 letech byla ve straně svého otce. V roce 2006 se pak stala nejmladší kongresmankou v Limě. Pokud jste slyšeli o ropném skandálu z roku 2008 (jestli ano, jste machři), v uniklých e-mailech byla spousta nepřímých důkazů, že do něj byla zapletena (šlo o to, jak šli politici na ruku lobbistům za ropnou společnost). Nakonec se nic neprokázalo, ale to podezření zůstalo.


Pokračujte na další stránku!02. - Julia Bonk

odkud je?
Německo

Tahle nádherná zrzka je bývalá politička za Stranu německé Levice. Zvolena do parlamentu byla v roce 2004, kdy jí bylo pouhých osmnáct let a stala se tak nejmladší členkou německého parlamentu. V politice vydržela až do roku 2014. Byla dost progresivní. Například chtěla legalizovat drogy, sama údajně zkoušela i heroin. Tomu říkáme odvážná politika.


Pokračujte na další stránku!01. - Toiréasa Ferris

odkud je?
Irsko

Nejprve byla zastupitelkou, pak se snažila dostat do Evropského parlamentu, bohužel neúspěšně a nakonec se nejvíc proslavila tím, když jako politička odmítla odsoudit vraždu policisty, kterou provedla irská IRA, mnohými považována za teroristickou organizaci. Kromě toho měla v tom rozhovoru v televizi minisukni a občas si přehazovala nožky, takže bylo mnohé vidět. Zajímavá věc, kterou se může člověk v Irsku proslavit, co?

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
1377
292