Kopřivová promluvila o konci: Práskla snad svůj rozchod s Jágrem?

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou a status, který vyvolává mnoho otázek | foto: Koláž Expres.cz

Zazvonil zvonec a jednomu příběhu je konec. Nedávný status Veroniky Kopřivové (27) vzbudil velké emoce. Rozešla se snad pohledná blondýnka s Jaromírem Jágrem (48)? Je romance se slavným hokejistou minulostí? Mnohoslibný status, kterým Kopřivová nasadila brouka do hlavy všem fanouškům, ale tragédii a hořký konec jistě nevěstí.

V pátek 28. září se spolu Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová objevili na Pražském hradě u příležitosti oslavy 100 let československého sportu a nic nenasvědčovalo tomu, že by jejich vztah dospěl ke svému konci. 

Kopřivová přijímala gratulace k tomu, jak jí to po boku Jágra sluší, a kritické hlasy se slušností a grácií odrážela. „Já bych se jich taky zbavila. Všech podobných lidí, co tvoří na světě zlo, ale chápu, že na světě musí být vše v rovnováze,“ řekla na adresu negativních a nepřejících lidí.

Když se pár hodin nato vytasila se statusem o zvonci a konci, měli mnozí jasno a vše dávali do souvislosti s rozchodem se známým hokejistou. 

Těžko předpokládat, že by Kopřivová, která svoje soukromí neventiluje a vztah s Jágrem na síti neřeší, na Instagram vylepila sdělení „Rozešli jsme se“. Zvláště když ví, kolika lidem leží v žaludku. Proč by jim dělala radost a servírovala bolestnou záležitost na zlatém podnose? Proč by při tom ještě oslavně tleskala?

Skutečnost bude s největší pravděpodobností úplně jiná. S koncem onoho příběhu totiž Veronika nemá problém, naopak, bere ho jako uzavřenou kapitolu a nehroutí se. 

Bude se tak týkat třeba jejího internetového obchodu, na který poté, co se stala úspěšnou travelerkou, jak sama tvrdí, nemá tolik času.

Fotogalerie

Komentáře