Je Zeman brambora? Uriel Kratochvílová začarovala prezidenta republiky!

Zpěvačka Uriel se zastává prezidenta Miloše Zermana. Tedy, jestli ji dobře chápeme. | foto: Reuters

Jiří Ovčáček má vážnou konkurenci v kontroverzí zpěvačce Janě Uriel Kratochvílové (65), která prezidentovi republiky poslala bombu pozitivní energie a myslí si, že by český národ neměl být vůči Miloši Zemanovi kritický. To a ještě mnohem více prozradila „chodící rebelie“, jak samu sebe nazývá, v pořadu Luboše Xavera Veselého, který se nestačil divit.

Rebelská zpěvačka, která si říká Uriel, navštívila diskuzní pořad ostříleného moderátora Luboše Xavera Veselého, jenž se z umělkyně, mnohdy marně, snažil vydolovat odpovědi na své otázky.

Když se například zpěvačky dotazoval, proč má na prstech navlečené plastové zkumavky, že on je používá především před návštěvou lékaře, zpěvačka se září v očích zvolala: „A kam vy si to nasazujete?“ a dál se Uriel rozpovídala o kytičkové a jablkové vůni své moči díky ryze veganské stravě, kterou konzumuje.

Zpěvačka v současné době žije především v zahraničí, ačkoliv do rodné vlasti pravidelně jezdí. My jsme třeba v Berlíně, pak v Belgii, kterou já nemusím, protože mě tam furt pronásledujou nějaký okultní sochy, které pak nemůžeme najít. Vždycky někde vidíme nějakou šílenou okultní sochu a pak ji nemůžeme najít ani na Googlu, tak nevím, jestli někam zmizí, nebo za námi chodí,“ odpovídá Uriel na moderátorovu otázku, kde vlastně žije, a mimoděk zmíní, že pochází ze Zlína, který se měl jmenovat Zlaté Jablko, ale kvůli Cyrilovi a Metodějovi se město přejmenovalo na Zlín, neboť si dvojice myslela, že odtamtud pochází zlí lidé, a ještě připomene, že pak se město přechodně jmenovalo Gottwaldov.

Není Gott taky Gottwald? Já si myslím, že má umělecké jméno zkrácené, protože on je mu strašně podobnej, tomu Gottwaldovi, jako když mu z oka vypadne,“ naváže Uriel volně na zmínku o rodném městě a vyjádří hypotézu, že náš nepřekonatelný slavík je ve skutečnosti komunistický prezident Klement Gottwald, čímž má na mysli jeho inkarnaci.

Když už přišla řeč na politiku, zabrousil moderátor na téma současného prezidenta Miloše Zemana a zajímal ho názor éterické umělkyně na současnou politickou situaci. „Myslíte Zemana jako bramboru?“ ptá se moderátora, který jí nevěřícně odpovídá, že se jedná o našeho prezidenta. Tak hodně štěstí přeju, protože to není lehký prezidentovat tenhle stát, protože náš národ je zvyklý strašně všechny kritizovat, a to si myslím, že není dobré. Když už je někdo prezidentem, tak by lidi měli fandit, poslat pozitivní vibrace, ať se pokusí měnit všechno k lepšímu, svobodnějšímu, krásnějšímu, a lidé by měli své prezidenty podporovat a až bude jiná volba, zvolit si někoho jiného,“ míní Uriel, že kritizovat prezidenta, jehož si národ vybere, je rebelie na špatném místě, kterou si lid sám škodí, neboť jen pozitivní podporou prezidenta lze podle zpěvaččina úsudku prosadit pozitivní změny.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 8. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Haha
  30
 • Trapas
  19
 • Tvl
  13
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat