Playmate Štefánkovou dohnala nahá minulost. Jak na ni reagovali synové?

Štefánková neměla s nahotou problém. | foto: Playboy

Vlastní minulost si nekoupíš ani za všechny peníze světa. To dobře ví i bývalá playmate a moderátorka erotické talk show Peříčko Jana Štefánková. I proto raději o své minulosti televizní „prsatice“ své dva syny obeznámila dřív, než ji někdo předběhne.

Jana Štefánková se sice před osmi lety rozhodla pro život v ústraní, díky lechtivým snímkům z Playboye a pořadu Peříčko ji její minulost dohnala. I proto se rozhodla pro razantní krok. Vysvětlila svým synům, čím se jejich maminka, ze které je dneska uznávaná podnikatelka, živila.Peříčko jsme jim nevysvětlovala, ale Playboye jsem vytáhla sama,“ svěřila se Expres.cz Štefánková, kterou jsme potkali na narozeninové párty AAA Auto.

A i když se prý reakce svých dvou synů obávala, vše dobře dopadlo. „Jelikož mám syny, o to víc jsme jim to chtěla ukázat a vysvětlit. Popovídali jsme si o tom a vysvětlila jsem jim to. Už je to pro ně uzavřená kapitola,“ vysvětlila bývalá modelka, která ale počítá s tím, že snímky v budoucnu někdo jejím synům ukáže.

Kdyby k tomu náhodou v budoucnu došlo, umí na to zareagovat. Navíc se jim fotografie líbily,“ svěřila se Štefánková, která svého rozhodnutí fotit pro Playboye nelituje.

Jsem na ně hrdá. Když se dneska podíváte na první dámu Ameriky a bývalou první dámu Francie, jde o ženy, které se živily modelingem a akty fotily. Mně to nebránilo v tom, abych se stala honorární konzulkou Seychelské republiky. Ono vše má svůj čas. Dneska by mi přišlo divné fotit Playboye, ale když je vám devatenáct a tělo je nádherné, nevidím na tom nic špatného. I ty fotografie byly krásné,“ svěřila se bývalá moderátorka s tím, že dneska by do toho ale nešla ani kdyby jí bylo devatenáct.

Ráda dělám věci, které jsou v tu dobu neotřelé a šokující. Dneska se ta doba tak posunula, že Playboy nikoho nezajímá. A v roce 1994 to bylo několik let po revoluci a bylo to zvláštní. Dneska je nahatý úplně každý. Nebavilo by mě to,“ ukončila Štefánková.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:13 19. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  17
 • Tvl
  12
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Cože
  8


Komentáře