Kdo bude outsiderem StarDance? Kupodivu ta, která má šanci na výhru!

Jana Plodková a Michal Padevět. | foto: Facebook

Již za několik týdnů začne nemilosrdný boj o titul krále či královny letošní řady taneční show StarDance a oči všech nejsou upřené na případného vítěze, ale prvního vypadnuvšího. Většinou to bývá ten nejméně známý a kupodivu by to letos mohla být držitelka sošky Českého lva Jana Plodková. Proč? Hned vysvětlíme!

Nyní si budeme chvilku protiřečit. Jana Plodková má všechny předpoklady k tomu, aby Stardance vyhrála. Je krásná, milá, pohybově nadaná a ambiciozní. A v ideálním světě, kde by šlo o talent a píli, by se přinejhorším dostala do finálové trojice.Poslední ročník taneční show ale ukázal, že o talentu Stardance moc není.

Nejdůležitější je, aby diváci věděli, komu ten svůj drahocenný hlas posílají. A zde Jana Plodková za svými soupeři na plné čáře pokulhává. Přestože jde o držitelku Českého lva za ženský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Protektor, běžný divák si ji jenom těžko vybaví.

Důkazem toho jsou i udivené statusy diváků Stardance k videu z prvního tréninku Jany Plodkové.

Která to je? Neznám,“ napsala například Tetrazona Capoeta a Michaela Ritková-Koudelková se k ní přidala. A Plodkovou neznají ani další diváci.

Když to je na některé z davu těžký kalibr. Většina se chytí, až když řeknu, že hrála Čárkovanou ve Vratných láhvích. Ale výborná je i v divadle Na zábradlí,“ napsala Aknel Šocová, která trefila hřebíček na hlavičku.

Přestože Jana Plodková patří k našim nejtalentovanějším herečkám, není výrazná. A nejen to! Možná je to náhoda, možná úmysl, ale většina filmů, ve kterých hraje, je jenom pro úzký okruh diváků.

Typově srovnat bychom ji mohli s Jitkou Schneiderovou, která měla nakročeno v loňském StarDance k vítězství, jenomže Jitku zná mnohem širší publikum například z Pojišťovny štěstí, Letiště, veleúspěšných Přešlapů nebo seriálu Přístav.

Plodková se v seriálech, oblíbené to zábavě českých domácností, objevuje také, ale nemá za sebou takovou televizní pecku, která by ji pravidelně dostávala do domovů obyčejných diváků.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:00 2. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Cože
  14
 • Haha
  13
 • Trapas
  13
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9


Komentáře

Expres.cz