Čí jsou prsa Jany Krausové v novém filmu? Patří mladé Francouzce!

Krausová se nebojí ukázat odvážné scény, ale už si raději pořizuje dablérky. | foto: koláž Expres.cz

Dvaašedesátiletá herečka kývla na natáčení, během něhož musela odhalit svá ňadra. Pokud se ale těšíte, že uvidíte její poprsí v celé kráse, máte smůlu. Krausová si totiž po vzoru hollywoodských hvězd řekla o doublerku.

V nové české komedii Prázdniny v Provence, která se odehrává ve Francii, ztvárňuje Krausová roli šarmantní dámy s jiskrou v oku, která v jedné ze scén svádí Kryštofa Hádka. A má u toho dokonce odhalená ňadra.Když jsme před natáčením s režisérem Michálkem o roli mluvili, naznačoval mi, že něco podobného bude ve filmu chtít. Říkala jsem - Vladimíre, dobře, tu roli vezmu, ale scénu věšení prádla musíš nějak vymyslet, to já dělat nebudu,“ vzpomíná Jana Krausová.

A vymyslel.

Po vzoru většiny slavných hereček má proto Jana Krausová v odhalené scéně svůj double. „Je to letní komedie z Francie, trocha nahoty do ní patří,“ říká režisér Michálek, který natočil slavné filmy jako Amerika nebo Je třeba zabít Sekala.

„Eva Leimbergerová, která ve filmu hraje, nám na místě pomáhala s překladem a s komparzem a říkala, že nám prsa sežene. Je to takový až lyrický záběr a Jana i Francouzka, kterou Eva domluvila, s ním v téhle podobě souhlasily,“ dodal režisér, s nímž souhlasí i sama Krausová. Ta už má se svou doublerkou další plány.

Myslím, že to dopadlo krásně. Přemýšlím, že si od produkce vezmu na tu holku číslo, třeba se mi bude ještě někdy hodit,“ dodává s nadhledem Jana Krausová, která ve filmu hraje tetu Vojty Kotka, k níž tři kamarádi a hlavní postavy utečou do Francie.

Žiju tam sama a najednou mám v domě tři mladý kluky. Vladimír do filmu dostal takové jemné napětí a otázku, jestli jednoho z nich svedu,“ říká ke své roli Krausová.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:14 11. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  34
 • Super
  24
 • Tvl
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  12
 • Sladký
  11


Komentáře

Expres.cz