Kauza dne: Jana Brejchová se vrací na obrazovku, bude starší sestrou Oldřicha Víznera

Nejdříve se málem zhroutila po smrti manžela Jiřího Zahajského, ovšem v půlce září 2007 se Jana Brejchová vrátila na obrazovky, a sice v seriálu Velmi křehké vztahy. A na to se zaměříme v dnešní Kauze dne. Naposledy si v seriálu zahrála ještě v dobách Arabely. Režisér Vladimír Drha si liboval, že s Brejchovou vstoupí do seriálu tvůrčí duch.

Po smrti jejího manžela se dlouho na obrazovce neobjevila. Nicméně nabídku televize Prima, aby vstoupila do děje seriálu Velmi křehké vztahy, už neodmítla: „Na dnešní den jsem se moc těšila,“ přiznala Jana Brejchová.Ač se jednalo o skutečně dobrou a zkušenostmi naplněnou herečku, tak měla trochu trému. Přece jen v seriálové tvorbě se neobjevila od seriálu Arabela: „Musím do toho skočit rovnýma nohama a až potom se uvidí, jestli to půjde. Naštěstí ze seriálu může herec kdykoliv utéct,“ řekla Brejchová odhodlaně s trochou úlevy.

Její vstup do seriálu si pochvaloval také režisér Vladimír Drha, který se naopak její trémy nebál: „Tohle, myslím, nehrozí. Janinku znám léta. Zvládá věci, které jsou o hubu. Je jako profesionální motor.“

Hrála starší sestru Oldřicha Víznera.

Hrála starší sestru Oldřicha Víznera.

Oceňoval tvůrčího ducha, který do seriálu skrz Brejchovou vstoupil: „Moc ráda improvizuje a i několikrát opakovanou scénu pokaždé odehraje jinak. Někdo to nesnáší, já to ale naopak vítám jako dobrodružství,“ uvedl Drha, jenž Brejchovou obsadil do role psychiatričky. V seriálu hrála starší sestru Oldřicha Víznera. Jako psychiatrička mohla opravdu vesele improvizovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:36 15. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Trapas
  7
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Tvl
  5


Komentáře