Na Karlově mostě prosil o práci. Tajemství zesnulého Jana Třísky

Nespočet kamarádů a kolegů Jana Třísky prozradil, že herec na Karlův most chodil pravidelně proto, že byl pověrčivý. Prý tam děkoval za nové role a prosil o další. Nikdo z nich však netušil, že takto nebezpečně na mostě neseděl poprvé. Podle dobrého kamaráda se tímto způsobem kochal výhledem na milovanou Prahu.

V noci z neděle na pondělí zemřel po pádu z Karlova mostu herec Jan Tříska. Toho nyní oplakávají tisíce fanoušků po celém světě, kamarádi a především rodina. Expres.cz se podařilo s jedním z jeho dobrých přátel spojit a o tomto významném muži pohovořit. 

Jeho kamarád, který si nepřál být jmenován, nám kromě toho, že se Tříska v posledních letech radoval z pracovních nabídek, prozradil, že na Karlově mostě už několikrát seděl.

„Hodně jeho přátel o jeho rituálu ví, ale snad nikomu se nesvěřil s tím, že na mostě vysedával a sledoval krásy Prahy. Asi se bál, aby mu ten jeho kouzelný moment nikdo nenarušil,“ řekl nám jeho kamarád s tím, že se mu Jan svěřil s tím, že výhled z mostu měl ze všech nejraději. „Říkal, že není nic hezčího než pozorovat krásy Prahy s pocitem svobody,“ dodal. 

Tím zřejmě Tříska myslel, že před sebou nemá žádné zábrany a zároveň žije v demokracii. „On Prahu skutečně miloval. Proto si nemyslím, že šlo o sebevraždu, nýbrž o nešťastnou náhodu,“ uzavřel s tím, že si mu Jan na nic nestěžoval, tudíž neměl důvod k tomu, aby ukončil svůj život dobrovolně.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:02 29. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  80
 • Super
  44
 • Cože
  24
 • Haha
  21
 • Tvl
  20
 • Sladký
  19


Komentáře

Expres.cz