Třískův švagr potvrdil smuteční rozloučení, ale kde bude herec pohřben?

Poslední rozloučení s tragicky zemřelým Janem Třískou proběhne sice 6. října v 10 hodin v Národním divadle, o místě jeho posledního odpočinku rodina ale doposud nerozhodla. To Expres.cz exkluzivně prozradil bratr jeho ženy Karly Chadimové Ivan Chadima.

Jenom několik hodin poté, co se široká veřejnost dozvěděla o tragické smrti Jana Třísky, jeho fanoušci začali ihned přicházet k místu nešťastné události, které se začalo zaplňovat svíčkami a kyticemi. Nejspíš i proto proběhne oficiální smuteční rozloučení s velkým hercem, a to příští pátek v budově Národního divadla.Ta bude otevřena od 9.30 pro květinové dary veřejnosti. Rozloučení se zúčastní i řada jeho hereckých kolegů a přátel.

O pohřbu Jana Třísky ale zatím rozhodnuto není. To nám potvrdil sám Ivan Chadima, bratr Karly Chadimové. „Nemáme vůbec ponětí, jestli bude pohřeb v Čechách, nebo ve Spojených státech. Musím to konzultovat s Karlou a jeho dětmi,“ svěřil se nám Chadima, podle kterého se jeho sestra dlouho nemohla dostat do Česka.

„Nakonec se jí nepovedlo přehodit letenky,“ vysvětlil podnikatel, který se s Třískou před jeho smrtí nestihl potkat. „On přijel v ten den, co se to stalo. Vím, že ho produkce filmu vezla rovnou z letiště. Ale omlouvám se, nemám chuť se o tom bavit,“ vysvětlil muž, který po telefonu zněl velmi zlomeně.

„Vše, co bylo ve zprávách, je pravda. Není k tomu víc co dodávat,“ uzavřel.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:24 26. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  12
 • Cože
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8


Komentáře