Klan Kočkových v obavách. Uhořel Jan Kočka ve svém luxusním mercedesu?

Velká rána nejspíš zasáhla slavný kolotočářský klan Kočkových. V pátek brzy ráno na dálnici D11 ve směru z Prahy do Hradce Králové se totiž luxusní mercedes Jana Kočky z dosud neznámých příčin dostal do protisměru a střetl se s nákladním vozem. Oba řidiči na místě zemřeli a ve voze Jana Kočky, které i s řidičem shořelo, byly nalezeny jeho doklady!

Celý klan Kočkových se nyní obává nejhoršího, a sice že ve voze doopravdy seděl jejich milovaný syn Jan. Podle informací Blesku měla policie již informovat i jeho maminku. Důvod, proč řidiče policisté nemohou identifikovat, je, že obě auta začala po nárazu hořet.

„Došlo s největší pravděpodobností k tomu, že osobní vozidlo přejelo z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se srazilo s nákladním vozem. Došlo k požáru a bohužel při dopravní nehodě přišly o život dvě osoby,“ sdělil plukovník Marek Jirouš. Zda jde o mladého Kočku, dosud není potvrzeno.

Podle informací Expresu měla jet věci v mercedesu identifikovat hlava klanu Václav Kočka starší. Jeho syn, Janův otec, by momentálně měl být na pracovní cestě v Nizozemsku. Strach o Honzu měli jeho kamarádi od včerejšího večera. Ten totiž měl mít domluvený program s přáteli, ale byl nedostupný. 

Pokud by se potvrdilo, že ve voze seděl osmadvacetiletý Jan Kočka, slavná kolotočářská rodina by se s úmrtím člena musela smířit deset let po tragédii z 9. října 2008. Tehdy totiž došlo k chladnokrevné vraždě Václava Kočky mladšího, což byl Janův strýc. Na křtu knížky bývalého premiéra Jiřího Paroubka ho zastřelil po hádce podnikatel Bohumír Ďuričko, který byl následně odsouzen na 12,5 roku. Z vězení byl propuštěn 30. října loňského roku.

Fotogalerie

Komentáře