Blbý a blbější. Prachař s Dolanským se předháněli v hlouposti!

Televizní zábava již odhalila mnoho slabin českých i světových celebrit, primácká zábavná show Máme rádi Česko není výjimkou. Z matematiky by tentokrát propadli Jakub Prachař a Jan Dolanský. Ti si totiž nemohli poradit s jednoduchou násobilkou!

To, že herci nebývají nejchytřejší, není žádným tajemstvím. Ale že to bude takto špatné, jsme nepředpokládali. Jakub Prachař a Jan Dolanský totiž v zábavné show Máme rádi Česko dostali jednoduchý příklad, se kterým by si leckterý druhák hravě poradil, oni si s ním ale lámali hlavu dlouhé minuty.

V čem byl kámen úrazu? Moderátor Libor Bouček již zmíněným pánům totiž položil dotaz: Když bylo 800 opilých na barák, pět frťanů na jednoho a jeden frťan na osm cihel, z kolika cihel byl dům? A to neměl dělat.

Zatímco Prachař si začal povídat sám pro sebe a tvrdil, že s trojčlenkou, pomocí které se to nedá spočítat, měl vždy problém, Jan Dolanský byl paralyzovaný a doufal, že se mu výsledek zčistajasna zjeví před očima. To se ale k jeho smůle nestalo a mluvka Prachař se jakýmsi zázrakem dopracoval ke správnému výsledku.

Na dálku mu možná pomohla jeho manželka Agáta. Ta je totiž s IQ 136 již od března 2009 členkou Mensy. V jakých vědomostech ještě pánové pokulhávají? To se dozvíte v premiérovém díle již tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:58 9. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  31
 • Trapas
  18
 • Super
  11
 • Cože
  11
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
Komentáře