Bendig zkrotl! Po skandálu ve Varech se hlídá: Letos to přenechám jiným!

Jan Bendig. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

V roce 2014 se Jan Bendig (23) v Karlových Varech postaral o pozdvižení, o kterém se ještě hodně dlouho mluvilo, nyní se v lázeňském městě objevil především kvůli filmům a skandály nechává na jiných. Že by se polepšil?

Zpěvák Jan Bendig se ukázal ve Varech. Tentokrát však přijel v absolutní tichosti a pohodě. „Přijel jsem sem za filmy a kulturou. Já mám tento festival celkově rád a i proto mě mrzí, že to tu před lety úplně nevyšlo,“ narážel na rok 2014, kdy se společně se svým snoubencem postaral o skandál, když ostatním hostům festivalu ukázal své pozadí.„Každý byl jednou mladý a užíval si života. A i když to nedopadlo podle mých představ, tak si myslím, že jsem i pár lidí třeba pobavil,“ řekl.

Do Varů i tentokrát dorazil v doprovodu svého partnera Lukáše Rejmona, s nímž už několik měsíců oddaluje veselku. „To není tak, že bychom to oddalovali schválně, ale dlouho jsme se nemohli dohodnout. Lukáš chtěl svatbu v Hošticích a já na to měl jiný názor. No a právě dneska jsme si s přáteli hodili mincí a já vyhrál. Svatba tedy bude podle mě na nějakém romantickém místě,“ svěřil se nám s radostí a úsměvem na tváři.

Lukáš a Honza se se nemohli dohodnout na průběhu svatby. Rejmon chtěl svatbu ve vesničce známé díky filmu Slunce, seno, Honza zase upřednostňuje romantiku. Jejich skvělá kamarádka jim proto doporučila hodit mincí, aby bylo definitivně rozhodnuto. Vyhrál Honza, a tak si brzy řeknou ano v nějakém parku.

Momentálně se mladý umělec věnuje nové tvorbě a především spolupráci s Markétou Konvičkovou, která excelovala v show Tvoje tvář má známý hlas a s níž brzy uvede další duet.

Zdá se, že Bendig konečně našel cestu a je teď jen na něm, zda udrží i správný směr.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:25 2. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Sladký
  7
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Tvl
  5
 • Cože
  4


Komentáře

Expres.cz