Se Zedníčkem se loučil i Jurek: Sám před rokem unikl o vlásek smrti!

Pojí je podobný příběh! Na poslední rozloučení s Jakubem Zedníčkem dorazil i herec Lukáš Jurek, kterého před rokem na cestě do divadla srazil vůz. Herec tenkrát o vlásek unikl smrti.

V Městském divadle Brno se ve čtvrtek dopoledne objevil i herec Lukáš Jurek, který je členem Městských divadel pražských. Toho s tragicky zesnulým Jakubem Zedníčkem kromě lásce k divadlu pojí nebezpečná autonehoda, při níž umělec málem přišel o život.

Jurek se před rokem dostával ze střetu s automobilem, který ho smetl z jeho milovaného skútru. „Herec Městských divadel pražských Lukáš Jurek utrpěl ve čtvrtek 15. prosince 2016 v podvečerních hodinách úraz při autonehodě, kterou nezavinil. Jeho stav je stabilizovaný,“ uvedla tenkrát pro Expres.cz tisková mluvčí divadel Tereza Kochová s tím, že herce srazil vůz projíždějící na červenou.

Jurek tenkrát unikl hrobníkovi z lopaty. Jeho zranění totiž byla vážná. Mimo několika tržných ran si zlomil stehenní kost a měl vážně poraněnou ruku. Nehoda se odehrála na Rašínově nábřeží.

Jurek dorazil s rodinou. K Jakubovi měl zřejmě velmi blízko.

Jurek dorazil s rodinou. K Jakubovi měl zřejmě velmi blízko.

To Jakub bohužel takové „štěstí“ neměl. Srážku s dodávkou na dálnici D1 nepřežil. Ani přivolaná záchranná služba mu vzhledem k poraněním nedokázala pomoci. Umělec zemřel ve věku 27 let a zanechal po sobě devítiměsíční dceru, kterou vychovával s partnerkou a kolegyní z divadla Lenkou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 11. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Trapas
  4
 • Sladký
  4
Komentáře