Vztah Jakuba Voráčka a jeho Nicole: Nevěra, prokletý sklípek a očekávaný rozchod

Hokejový útočník Jakub Voráček patří mezi nejlepší české sportovce současnosti. Kromě jeho talentu se ale poslední dobou často probíral jeho vztah s jeho dnes již bývalou přítelkyní, Američankou Nicole. Byli spolu sedm let a „užili“ si spolu nespočet krizových situací.

První velkou krizí si Američanka Nicole Warnecke a český hokejista Jakub Voráček prošli po létě roku 2016. To totiž prasklo, že ryšavý útočník randí v Praze s mladou zdravotní sestrou Markétou z Uherského Hradiště. Za mořem přitom měl Voráček těhotnou přítelkyni Nicole.Není divu, že se ihned začalo mluvit o rozchodu. Jakub řekl Nicole, že se chce vídat i s jinými ženami. Ona je z toho úplně na dně. Prý ji ale ujistil, že se o dítě postará,“ sdělil tehdy Expresu dobře informovaný zdroj.

Málokdo to čekal, ale ostře sledovaný pár krizi ustál. První náznak, že se Nicole s Jakubem po nevěře nerozejde, přišel v listopadu roku 2016. Nicole tehdy na svůj Facebook umístila zamilované snímky s hvězdou Philadelphie Flyers.

Jednu chvíli to vypadalo, že Jakub a Nicole krizi zažehnali.

Jednu chvíli to vypadalo, že Jakub a Nicole krizi zažehnali.

Jedna krize zažehnána, druhá se však pomalu, ale jistě blížila. V červnu roku 2017 se Jakub Voráček opět setkal s již zmíněnou milenkou Markétou.

Zdálo se, že ho nová role otce změnila a že s Nicole zase tvoří šťastný pár. S americkou přítelkyní si Voráček například užil dovolenou v Karibiku a ona mu i s malým Jakubem v květnu přiletěla fandit do Paříže na hokejové mistrovství světa. Vypadali jako šťastný pár.

Voráček si ale i tak nedal pokoj. Na svatbě hokejového kolegy Radka Smoleňáka a modelky Hany Věrné se setkal opět tváří v tvář s bývalou milenkou Markétou. Podle fotek to vypadalo, že sexuální napětí mezi nimi nevyprchalo.

Jakub Voráček a jeho Nicole v roce 2016.

Jakub Voráček a jeho Nicole v roce 2016.

V minulém roce se také spekulovalo o tom, že přeskočila jiskra mezi Voráčkem a Českou Miss Earth 2014 Nikolou Buranskou. Seznámit se měli na stejném místě, kde Voráček prvně spatřil sestřičku Markétu – ve sklípku!

A to je jen malý výčet krizových období, kterými si česko-americký pár prošel. Slepovat tento několikrát rozbitý vztah se jim už nezdálo vhodné. Proto se začátkem roku 2018 rozešli.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz